İşte kupada gruplara kalan takımlar

Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor’un rakipleri 7 Kasım 2014 Cuma günü belli oluyor.

İşte kupada gruplara kalan takımlar
Bayburt Postası - Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor’un rakipleri 7 Kasım 2014 Cuma günü belli oluyor. Ziraat Türkiye Kupası Grup Müsabakaları Kura Çekimi, 7 Kasım 2014 Cuma günü saat 14.00'te Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi Orhan Saka Salonu'nda 32 kulübün katılımıyla gerçekleştirilecek.

Ziraat Türkiye Kupası Grup Müsabakaları Kura Çekimi'ne, 3. Tur'u geçen 27 ekip arasında yer alan temsilcimiz ile birlikte kupaya bu turdan itibaren dahil olacak 5 Spor Toto Süper Lig takımı katılacak.

Ziraat Türkiye Kupası Grup Müsabakaları'nda 32 takım, 4'erli 8 gruba ayrılacak. Çift devreli lig usulüne göre oynanacak grup maçları sonunda gruplarını ilk iki sırada bitirecek takımlar Son 16 Turu'na yükselecek.

3. tur maçları sonucunda alınan sonuçlar şöyle:

CİZRESPOR (2-0) GÖZTEPE A.Ş.
TUZLASPOR (3-1) KASIMPAŞA A.Ş.  
GENÇLERBİRLİĞİ (6-0) ETİMESGUT BLD. SPOR  
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR (1-1) (Uzt. 2-1) BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR  
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. (1-3) CENTONE KARAGÜMRÜK  
BAYRAMPAŞA (0-1) GİRESUNSPOR  
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (2-2) (Uzt. 3-2) ALBİMO ALANYASPOR  
ALTINORDU A.Ş. (1-0) OFSPOR A.Ş.  
KIRIKHANSPOR (0-4) ESKİŞEHİRSPOR  
1461 TRABZON (0-1) SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR  
KEÇİÖRENGÜCÜ (0-0) (Uzt. 1-0) FETHİYESPOR  
ÇANKIRISPOR (2-3) GAZİANTEPSPOR  
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR (0-2) MKE ANKARAGÜCÜ  
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR (1-0) 68 YENİ AKSARAY SPOR  
SAMSUNSPOR (0-0) (Pen. 4-1) YENİ MALATYASPOR  
BURSASPOR (2-0) TEPECİKSPOR A.Ş.  
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (4-1) SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 
İNEGÖLSPOR (1-1) (Pen. 4-6) KARDEMİR KARABÜKSPOR  
GÖLBAŞISPOR A.Ş. (0-0) (Pen. 3-4) KAYSERİSPOR  
SARIYER (1-0) ORDUSPOR  
ALTAY (1-2) TORKU KONYASPOR  
MERSİN İDMANYURDU (2-0) HATAYSPOR  
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR (2-2) (Pen. 7-6) BUCASPOR  
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR (0-0) (Uzt. 1-0) ELAZIĞSPOR  
ADANA DEMİRSPOR (2-0) SANDIKLISPOR  
MANİSASPOR (2-1) ZONGULDAK KÖMÜRSPOR  
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. (1-1) (Uzt. 3-1) ÜMRANİYESPOR

Bu sonuçların ardından gruplara kalan 27 takım ve kupaya bu turdan itibaren dahil olacak 5 Spor Toto Süper Lig takımı ise şöyle:

1. Torba:
FENERBAHÇE
GALATASARAY
BEŞİKTAŞ
TRABZONSPOR
SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 
BURSASPOR

2. Torba:
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
TORKU KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 
KAYSERİSPOR
MERSİN İDMANYURDU

3. Torba: 
ADANA DEMİRSPOR 
MANİSASPOR
ALTINORDU A.Ş
MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 
SAMSUNSPOR
GİRESUNSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

4. Torba:
SARIYER
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ
CENTONE KARAGÜMRÜK
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 
CİZRESPOR
TUZLASPOR


*

*

*
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.