AK Parti Bayburt İl Başkanlığından verilen bilgide, İl Başkanı Fatih Yumak'ın Bayburt Belediye Başkanı adayı olduğu belirtildi. Adaylığıyla ilgili genel merkez tarafından bilgilendirildiği ve yarın yapılacak olan aday tanıtım toplantısına katılmak için İstanbul'a hareket ettiği öğrenildi.
![AK Parti'nin Bayburt Belediye Başkan Adayı Fatih Yumak](https://www.bayburtpostasi.com.tr/images/haberler/2018/11/ak_parti_nin_bayburt_belediye_baskan_adayi_fatih_yumak_h17662_8c5cf.jpg)
AK Parti Bayburt İl Başkanlığından verilen bilgide, İl Başkanı Fatih Yumak'ın Bayburt Belediye Başkanı adayı olduğu belirtildi. Adaylığıyla ilgili genel merkez tarafından bilgilendirildiği ve yarın yapılacak olan aday tanıtım toplantısına katılmak için İstanbul'a hareket ettiği öğrenildi.
16 yılda değişme yok iyileşme yok bu sefer mhpye verelim