![MHP İl Başkanı Kasap'tan seçim değerlendirmesi](https://www.bayburtpostasi.com.tr/images/haberler/2019/04/mhp_il_baskani_kasap_tan_secim_degerlendirmesi_h18092_8378a.jpg)
MHP İl Başkanı Kasap'tan seçim değerlendirmesi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, "Halkımızın bize layık gördüğü bu görevin omuzlarımızdaki yükü daha da arttırdığının farkındayız. Bu görevi en güzel şekilde yapacağımızdan tüm halkımız emin olsun" ifadelerini kullandı.
01 Nisan 2019 Pazartesi 16:27
![MHP İl Başkanı Kasap'tan seçim değerlendirmesi](https://www.bayburtpostasi.com.tr/images/haberler/2019/04/mhp_il_baskani_kasap_tan_secim_degerlendirmesi_h18092_8378a.jpg)
![Avatar](https://www.bayburtpostasi.com.tr/_themes/hs-rush-php/images/no_author.jpg)
sayın kasap 15 sene sonradan takip ediyor siyaseti mhp ye zarar verdi ne çıkarı ne menfaati vardı da 15 senemize mal oldu normalde orda oturmaması lazım hükmü başkan sana helal olsun sana karşı gelenler bugün yanında ne kadar haklıymışsın anlasın zavallılar
![Avatar](https://www.bayburtpostasi.com.tr/_themes/hs-rush-php/images/no_author.jpg)
Sayın başkanım en kalbi duygularımla tebrikeder biz gurbet ellerde yaşayanları yeniden silaya dönmesini saglarsasınız minnettar kalırız saygılarımla
![Avatar](https://www.bayburtpostasi.com.tr/_themes/hs-rush-php/images/no_author.jpg)
YA ARKADAŞLAR SEDDAR SAKA HALA YÖNETİMDE VALLAHİ BİLLAHİ BİZE HER ŞEY MÜBAH YÖNETİM NEYİ BEKLİYOR
![Avatar](https://www.bayburtpostasi.com.tr/_themes/hs-rush-php/images/no_author.jpg)
Akp parti adayının peşinde gezenler seçim sonucundan sonra arabalarına MHP bayrağı asmış.. gülermisin ağlarmısın
![Avatar](https://www.bayburtpostasi.com.tr/_themes/hs-rush-php/images/no_author.jpg)
Kurtoğlu zavallısı sen on beş senedir nereye oy verdin MHP sade Bayburt belediyesini almadı Aydıntepe gökçedere yide aldı birde 4 il genelmeclıs üyesi aldi kasap tarıh yazdı onun içın zoruna gitti sen git yine merel e oy ver zavallı
Ak Parti kurulduğundan beri oyunu Ak Partiye veren bir AKP'li olarak bu seçimde oyumu MHP'ye verdim. İnşaAllah bizi pişman etmezsiniz.Tek isteğimiz Bayburt'un köy görünümünden kurtulup her haliyle yaşanabilir bir kent haline gelmesi.