Bayburt Postası - Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Avrupa Birliği tarafından eğitim, iş deneyimi ve sportif aktivite gibi alanlarda kişilerin kendilerini geliştirmeleri için hazırlanmış bir program olan Erasmus+ (Erasmus Plus) programına katılım sağlayan Bayburt Özel Eğitim Meslek Okulu Müdürü Abdulmecit Silsüpür ve öğretmenlerinin tecrübelerini Bayburt'taki diğer okullarla paylaşacakları bilgisi verildi.
![Bayburt Özel Eğitim Meslek Okulu Erasmus kapsamında İspanya'da](https://www.bayburtpostasi.com.tr/images/haberler/2022/06/bayburt_ozel_egitim_meslek_okulu_erasmus_kapsaminda_ispanya_da_h21622_5cb7d.jpg)