Bayburt Postası - Bayburt Millî Eğitim Müdürlüğü'nde görev değişimi gerçekleşti. Millî Eğitim Müdürü iken Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Koordinasyon biriminde görevlendirilen Cengiz Karakaşoğlu, görevini Bayburt Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Ahmet Hakan Tomar'a düzenlenen törenle devretti. Karakaşoğlu, Tomar'a görevinde başarılar diledi.
![Bayburt Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hakan Tomar görevine başladı](https://www.bayburtpostasi.com.tr/images/haberler/2022/03/bayburt_milli_egitim_muduru_ahmet_hakan_tomar_gorevine_basladi_h21200_a5df3.jpg)
İçimiz dışımız trabzonlu bürokratla doldu. Bu kadar bölgecilik de olmaz ki arkadaş. Oldu olacak köy muhtarlarımız da trabzondan, Rizeden seçilsinler...