Aslen Kavlatan Köyü'nden olup Uzungazi Mahallesi'nde ikamet eden Mustafa oğlu Ömer Koman Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün (19 Ocak 2017) ikindi namazının ardından Ulu Cami'de kılındıktan sonra Şehit Osman Mezarlığı'na defnedilecektir.
Merhuma Allah'tan rahmet; ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.
![Koman Ailesi'nin acı günü](https://www.bayburtpostasi.com.tr/images/haberler/2017/01/koman_ailesi_nin_aci_gunu_h15008_9d1c4.jpg)
Allah rahmet eylesin cennet mekani olsun.pala dayi iyi adamdı.çocukla çocuk gençle genc büyük le büyük olurdu.Bayburt un asil simalarindandi.tekrar Allah rahmet eylesin...