AN Zenrtrum firma sahibi Bayburtlu işadamı Muhammet Karaoğlu’nun katımlıyla kulüp tesislerinde gerçekleşen imza töreninde konuşan As Başkan Hakan Kobal, uzun süredir dile getirdikleri destek çağrısının Almanya’daki AN Zentrum firması tarafından karşılık bulduğunu ifade ederek, “Yurt dışındaki şirketlerinde başarılı işlere imza atan AN Zentrum firma sahibi Bayburtlu işadamı Muhammet Karaoğlu ile forma sponsorluk sözleşmesi imzaladık. Bu takım hepimizin. İl dışında ve hatta yurt dışında yaşayan hemşerilerimizin hafta sonlarını zorla bekledikleri ve maç sonucunun merakını çektiklerini hepimiz çok iyi biliyoruz.İşte bu sonuçları en iyi şekilde almak adına bu tür desteklere ihtiyacımızın olduğu bir gerçektir. AN Zentrum Firma sahibi Bayburtlu işadamı Muhammet Karaoğlu başta olmak üzere, firma koordinatörü Tunahan Karaoğlu ve Abdulhamit Karaoğlu’na kulübümüz adına teşekkür ediyor, birlikteliğimizin çok uzun süreli olmasını diliyorum" dedi.
![](/images/upload/image/stories/spor/genel_6/sponsor_an_zentrum_2014.jpg)
Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor Kulübü As Başkanı Hakan Kobal, AN Zentrum Firma sahibi Muhammet Karaoğlu, ve firma koordinatörü Tunahan Karaoğlu’na forma ve atkı hediye etti.
eee kac paralık sponsorluk.