Diyet Listesi

Diyet Listesi (Görüntülenme Sayısı: 514)
Sektör Sağlık - Medikal
İlan Tarihi 10 yıl önce
Firma No 85
Telefon 0850 333 4938
Faks
Web Sitesi https://www.diyetkolik.com
Adres Caferağa Mah. Sivas Topol Sok. No:12 Moda, Kadıköy, 34710 İstanbul
İl/İlçe Kadıköy / İstanbul
Tanıtım Videosu
Firma Hakkında
Diyetkolik, sağlıklı ve formda bir yaşamı tercih eden kullanıcılarını, uzman diyetisyen ve egzersiz uzmanları ile buluşturan özel bir interaktif platformdur.

Diyetkolik.com nasıl çalışır?

Diyetkolik.com, kilo vermek, kilo almak ve sağlıklı beslenmek için uzman görüşüne ihtiyaç duyan kullanıcılarının özelliklerine ve hedeflerine uygun diyet ve egzersiz planları geliştirmiştir. Sisteme üye olup kişisel bilgilerini girdiğinde, bilimsel bir değerlendirme yapar ve senin için en uygun diyet önerilerini sıralar. Söz konusu önerileri geliştiren diyetkolik bünyesindeki diyetisyenlere “Diyetkolik Diyetisyenim” adı verilir. “Diyetkolik Diyetisyenim”, tek bir diyetisyen değil, birçok diyetisyenin oluşturduğu sürekli gelişmekte olan bir sistemdir.

Diyetkolik.com, seni ikinci adımda siteyi kullanmakta olan çok sayıdaki diyetisyen ve egzersiz uzmanı ile buluşturur. Böylece, siteye üye olan diyetisyenlerin iletişim bilgilerine ulaşabilir, onları takip edebilir, yayınladıkları makaleleri, kitapları okuyabilir, onlara sorular sorabilirsin.