Çatı Pencereleri

Çatı Pencereleri (Görüntülenme Sayısı: 23)
Sektör Mimarlık - İnşaat
İlan Tarihi 9 yıl önce
Firma No 268
Telefon 0216 592 50 66
Faks 0216 592 50 66
Web Sitesi http://catipencereleri.net
Adres Adil Mh. Genç Osman Cd. No : 22 Sultanbeyli İstanbul 34920 Türkiye
İl/İlçe sultanbeyli / İstanbul
Firma Hakkında
Sena Gurup Akustik Mimarlık ve Sanayii Limited Şirketi : 2013 yılında kurulan firmamız, yalıtım ve inşaat akustiği alanında toptan ve parekende olarak başlamıştır. Akustik ses yalıtım ürünlerinin Türkiye'de satış & pazarlama ve uygulama alanında hizmet vermeye devam etmektedir.Firmamız müşterilerine, tüm üretim sürecinde ar-ge çalışmalarını gün geçtikçe artırarak, çözüm odaklı bir firma anlayışı sunmaktadır.Başta Asya ülkeleri olmak üzere 35 ülkeye gerek yerli üretim ve ithalat ürünlerimizi ihraç etmekteyiz.

Firma yöneticilerindeki idealist yaklaşımın amacı ; Branşa yönelik temel eğitimin yanı sıra ,uygulama alanlarını genişleterek ileri hedeflerine bilgi, tecrübe ve birikimler ile daha verimli ve kararlı adımlarla ulaşmaktır. Günümüzün aşılması gereken sorunları arasında yeralan gürültü kirliliğine karşı sistem ve teknolojinin yanı sıra inovasyon çalışmalarıylada kendini her alanda ispat eden bir firma olma yolundayız .
Tedarikçilerimiz ; Teknik ekipman ve teknik prodüksiyona ihtiyaç duyacağınız tüm organizasyonlarınızda tek elden çözüm sunma gayesi ile kurulan Sena Akustik, sektörde 12 Yılı aşkın deneyimi olan profesyonel kadrosu ve günümüz teknolojisinin imkan verdiği en kaliteli ürün stoğu veTedarikçileri ile hizmet vermektedir. '' Kaliteli ürünler kaliteli üreticilerle mümkündür '' Sena Gurup '' , bir dünya markası olan Recticel'in türkiye'de ürünlerini kullanmakta ve satış pazarlamasını yapmaktadır. Ürünlerimizin kalitesinin arkasında TUV Avrupa sertifikalarına sahip Recticel Group Vardır.