Akustik sünger fiyatları

Akustik sünger fiyatları (Görüntülenme Sayısı: 31)
Sektör Mimarlık - İnşaat
İlan Tarihi 9 yıl önce
Firma No 238
Telefon 0216 498 89 81
Faks 0216 498 89 81
Web Sitesi http://www.aakustiksungerfiyatlari.com
Adres Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no:9
İl/İlçe Sultanbeyli / İstanbul
Firma Hakkında
Akustik süngerler ses yalıtım malzemeleridir. Akustik süngerler ses yalıtım süngerlerine oranla yoğunlukları daha az oldukları için daha az ses yalıtımı sağlarlar. Akustik süngerler daha çok akustik mekanlarda kullanıma uygun ses yalıtım malzemeleridir. Akustik sünger çeşitleri kullanılacak her alan için uygun bir biçimde üretilmiştir. İstenilen renk ve ebatta malzeme bulmak kolaydır.

Ses yalıtım süngerleri ile de kullanılabilen süngerlerin bir çoğu yanmazlık sertifikasına sahip süngerlerdir. Bu süngerler piramit sünger, labirent sünger, spesiyal sünger, yumurta sünger ve düz formdaki yanmaz akustik süngerlerdir. Bu akustik süngerler poliüretan ve melamin köpükten üretilirler. Renk seçenekleri kısıtlıdır. Ancak üstleri sprey boya ile boyanabildiğinden istediğiniz renkte kullanabilirsiniz.

Akustik sünger fiyatları ürünün yoğunluk, yanmazlık ve kalınlık oranlarına göre belirlenmektedir. Ürün ne kadar yoğun ve kalın olursa o kadar iyi performans sağlanmaktadır. Firmamızdan satın aldığınız akustik sünger ve diğer akustik ürünler A kalitede üretilen gerekli testlerden başarıyla geçirilmiş sertifikalı ürünlerdir. Açık gözenekleri ve yapısı itibariyle ses yutumu sağlayan yumurta yanmaz akustik süngerler ses izole etmektedir. Duvar ve tavanlarda rahatlıkla uygulanabilen kendiliğinden yapışkanlı sünger çeşitlerimiz seçiminize bağlı olarak üretilmektedir.