Akustik sünger

Akustik sünger (Görüntülenme Sayısı: 37)
Sektör Mimarlık - İnşaat
İlan Tarihi 9 yıl önce
Firma No 228
Telefon 0216 498 89 81
Faks 0216 498 89 81
Web Sitesi http://www.aakustiksunger.com
Adres Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no:9
İl/İlçe Sultanbeyli / İstanbul
Firma Hakkında
Akustik sünger ses yalıtımı uygulamalarında kolay şekillendirme ve esnek yapısı sayesinde uygun bir akustik düzenleme sağlamaktadır.Mükemmel ses yutum değerlerine sahip ve yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı olarak bilinen ürün yüksek hava şartlarında dahi aşınma ve yıpranmaya maruz kalmaz. Uygulama yüzeylere yapıştırılma suretiyle yapılır. İşleme başlanırken dikkat edilmesi gereken ilk şey yüzeyin düz ve temiz olmasıdır.

Homojen bir yapışmanın gerçekleştirilmesi için yüzey tozları ve kir, yağ gibi pisliklerden temizlenmelidir, gerekirse temizlik için bir sıvı kullanılabilir. Akustik sünger ses geçiş kaybının arttırılması anlamına gelir ve gürültü denetimini içerir. Ortamdan kaynaklanan hava seslerinin bitişikteki mekana geçmesinin engellenmesi ve darbeyle oluşan katı cisimlerde yayılan sesin yalıtılmasını kapsar.

Bina sakinlerini rahatsız eden sesin yayıldığı yolları yok etmek ya da konser salonu, sinema, kütüphane, stüdyo gibi mekanlarda dışarıdan gelen sesi azaltmak gerekir. Bu amaçla ses yalıtımı akustik sünger fiyatları tüm bölme elemanlarının camyünü ve taşyünü gibi mineral esaslı malzemeler veya poliüretan veya melamin esaslı akustik köpükler ile yalıtılması ile yapılmalıdır.