![](/images/upload/image/stories/spor/genel_2/muharrem_kilic_ocak_2019.jpeg)
Ayrıca, Bilardo Federasyonu resmi sitesinden Türkiye’de alt yapı çalışmaları için Erkek, Kadın, U23, U19, U17 ve Veteran Milli Takımlara yönelik belli aralıklarla Huber tarafından çalışmaların yapılacağı bildirildi.
31 Ocak - 1 Şubat tarihleri arasında Ankara'da kampa katılacak olan Bayburtlu sporcu Muharrem Kılıç, Türkiye Pool (Cepli) Bilardo Şampiyonası Yıldızlar U17 kategorisinde 2018 yılında 1 Türkiye Şampiyonluğu ve 2 Türkiye 3'üncülüğü derecelerine sahip. Kılıç, 2019 yılı Temmuz ayında Sırbistan'da yapılacak olan Dünya Pool (Cepli) Bilardo Şampiyonası Yıldızlar U17 kategorisinde ülkemizi temsil edecek.
Bravo Bayburtlu gençlere imkan ve fırsat buldukça neleri başarabilecek lerini son yıllarda görüyoruz. Muharrem kardeşimize başarılar dilerim.