![Bayburt'ta ekmeğe 25 kuruş zam](https://www.bayburtpostasi.com.tr/images/haberler/2020/10/bayburt_ta_ekmege_25_kurus_zam_h19661_dec1f.jpg)
Bayburt'ta ekmeğe 25 kuruş zam
Bayburt'ta 250 gram ekmek fiyatına 25 kuruş zam geldi.
30 Ekim 2020 Cuma 20:09
![Bayburt'ta ekmeğe 25 kuruş zam](https://www.bayburtpostasi.com.tr/images/haberler/2020/10/bayburt_ta_ekmege_25_kurus_zam_h19661_dec1f.jpg)
![Avatar](https://www.bayburtpostasi.com.tr/_themes/hs-rush-php/images/no_author.jpg)
Çay şu fiyat diyip insanların karnını doyurduğu ekmeğe göz dikip zam yapan zihniyeti kınıyorum ALLAH sizi bildiği gibi yapsın
![Avatar](https://www.bayburtpostasi.com.tr/_themes/hs-rush-php/images/no_author.jpg)
insanların psikolojisi bozuldu yeter artık sokağa çıkıp yürümeli erzurum 75 kuruş bayburt 1.75 yetkililer sayın valim akp il başkanı mhp il başkanı stk muhtarlar bir çözüm bulmalı zam geri çekilmeli
![Avatar](https://www.bayburtpostasi.com.tr/_themes/hs-rush-php/images/no_author.jpg)
Zaten bir tane meclis uyesi var fırıncı mhp nin her gün zam yapilacak diyip geziyor nereden seçildi yokmuydu gözü tok bir başka biri yazık ettinler yazık
![Avatar](https://www.bayburtpostasi.com.tr/_themes/hs-rush-php/images/no_author.jpg)
Geçen gün Erzurum'a gittim her şey Bayburt'un yarı fiyatı yazık şu memleket te yaşayayan insanlara gidecek yerleri yok diye herşeyden mahrum yaşıyorlar
![Misafir Avatar](https://www.bayburtpostasi.com.tr/_themes/hs-rush-php/images/no_author.jpg)
Özel arabanla Erzurum'a gidip alış verişini yapıp gelsen Bayburt'tan daha karlı olursun. Tek sıkıntı zaman kaybın.
Beğen (3) Beğenmedim! (0)![Avatar](https://www.bayburtpostasi.com.tr/_themes/hs-rush-php/images/no_author.jpg)
Bu memleketin sahibi yok . Herseye zaten zam geliyor bırakında vatandaş zamsız ekmeğini alsın ülkede her yerde ekmeğin fiyatı aynı olması lazım illere göre değişiklik göstermemesi lazım .
![Avatar](https://www.bayburtpostasi.com.tr/_themes/hs-rush-php/images/no_author.jpg)
Yazık vAllahi bu millete çok yazık ediyorsunuz ülkede gramında göre en pahalı ekmeği biz yiyoruz
![Avatar](https://www.bayburtpostasi.com.tr/_themes/hs-rush-php/images/no_author.jpg)
Yorumları biraz abartılı buldum. Neyse çay içerseniz geçer.
![Misafir Avatar](https://www.bayburtpostasi.com.tr/_themes/hs-rush-php/images/no_author.jpg)
Ekmeği de Erzurumdan alalım... ! Memlekette esnafa da eğitim şart müşteriye de...