Aktüel Market Ürünleri

Aktüel Market Ürünleri (Görüntülenme Sayısı: 57)
Sektör Basın Yayın - İnternet
İlan Tarihi 6 yıl önce
Firma No 310
Telefon
Faks
Web Sitesi http://www.aktuelmarketurunleri.com
Adres
İl/İlçe Kahramanmaraş
Firma Hakkında
Aktüel Market Ürünleri adlı fırsat haber sitesi A101, Şok, Migros, Carrefour, Tekzen, Koçtaş, İkea gibi marketlerin fırsat ürünleri ve aktüel ürün katalogları ile aktüel ürün incelemelerini yayınlamaktadır.
Özellikle A101 Market ve Şok Marketler'in haftalık olarak düzenli bir şekilde yayınladıkları Aktüel Ürünler Kataloğu incelemeleri ile ziyaretçilerine haftalar öncesinden avantajlı kampanyaları ve indirimli ürünlerini duyuran aktüel ürünler sitesi, ziyaretçilerine haftalar öncesinden A101 ve Şok Marketlerin satışa sunacağı ürünleri ve broşürleri incelemeye alıyor. Aktüel ürün kataloglarında yer alan ürünlerin özelliklerini ve fiyatını başka mecralardaki fiyatlarla kıyaslayan site editörleri, ürünlerin avantajlı olup olmadığını tespit ediyor ve site ziyaretçilerine kaliteli ürünleri ucuza satın alma imkanı sunuyor.

Aktüel Ürünler Nedir?
Aktüel ürünler, A101 ve Şok Marketler'in müşterilerinin ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda uygun fiyatlara satışa sunduğu ürünleri kapsayan bir pazarlama stratejisidir. Örneğin sevgililer günü yaklaştığında, sevgilisine hediye vermek isteyen müşterilerine yönelik hediye çeşitlerini ya da havalar soğuduğunda ısıtıcı ürünlerini A101 aktüel ve Şok aktüel adı altında ile uygun fiyatlara satışa sunarlar. A101 ve Şok aktüel ürünler kataloglarında genellikle; gıda ve temizlik ürünleri, televizyon, telefon, tablet bilgisayar, notebook gibi teknoloji ürünleri, yatak örtüsü, yastık kılıfı, nevresim takımları gibi ev tekstili ürünleri, sehpa, dolap, kitaplık, çalışma masası gibi mobilya ve dekorasyon ürünleri, tencere, tava, kaşık, tabak gibi mutfak eşyaları, bay/bayan ve çocuk giyim ürünleri, oyuncak çeşitleri yer alır. A101 aktüel ürünler kataloğu her hafta Perşembe ve Cumartesi günleri yayınlanırken, Şok aktüel ürün kataloğu ise Çarşamba ve Cumartesi günleri açıklanır ve 1 hafta süre ile kampanyalı fiyatlarla katalogdaki ürünler satışa çıkarılır.

Siz de A101 aktüel ve Şok aktüel ürünler kataloğu indirimli ürünlerinden haftalar öncesinden haberdar olmak ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız, Aktüel Market Ürünleri sitemizi takip edebilirsiniz.