Komisyonsuz Al Sat

Komisyonsuz Al Sat (Görüntülenme Sayısı: 35)
Sektör Gayrimenkul - Emlak
İlan Tarihi 6 yıl önce
Firma No 488
Telefon 0850 302 32 84
Faks
Web Sitesi http://www.komisyonsuzalsat.com
Adres Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. Sevimli İş Hanı No: 18 Kat: 3 Ofis: 82 Kadıköy / İstanbul
İl/İlçe Kadıköy / İstanbul
Firma Hakkında
Komisyonsuz Al Sat - Emlak Siteniz

www.komisyonsuzalsat.com mal sahibi ile alıcıyı ya da kiracıyı buluşturmayı hedefleyen bir emlak sitesidir. Çeşitli emlak sitelerinden farklı olarak, sitemizde emlakçı ilanlarına yer verilmez. Sitemizde ilanlardan 15 gün süreyle ücret alınmaz. İlanların iletişim bilgilerine ulaşmak ücretlidir.
Komisyonsuzalsat a üye olan kişi, mülk sahibi ise satacağı ya da kiralayacağı mülkü ile ilgili formu doldurur, resimleri yükler ve ilanı editörler tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Komisyonsuzalsat a aynı zamanda, belli kriterlerde mülk arayan kişilerde başvurabilir. Sitedeki arıyorum butonuna tıklayarak, aradıkları mülk ile ilgili formu doldurur. İlan editörler tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır.

Komisyonsuzalsat da Ev Arkadaşı Arıyorum başlığı altında özel bir sayfa bulunmaktadır. Bu bağlamda ev arkadaşı arayan kişiler de gerek ilan vermek gerekse var olan ilanların arasından kendilerine uygun olanı seçmek için sitemize üye olabilirler.

Komisyonsuzalsat ‘da ki Projeler bölümünde ise inşaat firmalarının projeleri konusunda, bilgilendirilme yapılmaktadır. Bu bölümde inşaat firmalarının, bitmiş, ya da natamam projeleri ile ilgili sunumları yer alacaktır.

Komisyonsuzalsat, komisyonsuz emlak, mülk sahiplerinin ve alıcılarının her türlü ihtiyacına yanıt verecek şekilde düzenlenmiştir. Sistemdeki canlı destek sayesinde siteyi kullanırken sıkıntı yaşayan üyelerimize direkt cevap verilmektedir.

İletişim bilgilerini satın alan üyenin, bu iletişim bilgisine ulaşamaması ya da bu mülk satıldığı ya da kiralandığı halde ilan sahibinin ilanı yayından kaldırmadığının anlaşıldığı durumlarda, üyeye farklı bir iletişim adresi ücretsiz olarak verilmektedir.

Türkiye’deki zorlu ekonomik koşullarda, satın alınan mülkün %3 gibi ciddi bir değerin sadece evi gösterdiği için bir aracı ile paylaşılması, hem alıcı hem de satıcı için elverişsiz bir durum olduğu yadsınmayacak bir gerçektir. Satıcılar, her ne kadar işleyişte birkaç kurumsal firma haricinde bu tutarın pazarlığını yapma şansını yakalasa da, aynı durum alıcı için geçerli olmamaktadır.
Kiralık bir mülkün, dar gelirli bir bireyi ifade ettiği aşikârdır. Bir devlet memurunu düşündüğümüzde, taşınırken ki taşınma masrafı ve depozito, elektrik, su, doğalgaz saatlerinin üzerine alınma masrafının üstüne eklenecek olan bir yıllık kira bedelinin %12’si çok önemli bir tutar olacaktır. Yukarıda belirtildiği üzere, mülk sahibi bu işlemde de pazarlık şansını kullanabilmekte ancak kiralayan kişi bu tutarları ödemekle yükümlü tutulmaktadır.
Bir diğer yönden komisyonsuzalsat ın farkı ele alındığında şu gerçek ortaya çıkmıştır. Türkiye’deki emlak sektöründe faaliyet gösteren tüm sitelerdeki ilanların %50 sinin, farklı emlakçılar tarafından girilmiş aynı ilanlar olduğu saptanmıştır. Bu durumda, bir mülk sahibi mülkü ile herhangi bir ilan verdiğinde, farklı sitelerde emlakçı dükkânı olan emlakçılar tarafından defalarca aranmaktadır. Mülk arayan kişi ise, ev ararken bu ilanların içerisinde aynı ilanla defa yeten denk gelmektedir. Bu hem zaman kaybı hem de zaten zor olan bir arayış içindeki kayboluştur.

Özellikle arsa, yazlık, işyeri, komple bina arayan kişilerin arayışlarının belli bir bölgede belli bir hizmete yönelik olarak kendi belirledikleri kriterler çerçevesinde yoğunlaştığı bilinmektedir. Komisyonsuzalsat, bu kişilerin ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte kurulmuş tek sitedir. Bu üyelerimiz sunduğumuz hizmet çerçevesinde, aradıkları mülk ile ilgili özellikleri girebilmekte ve bu kriterlere uygun mülkü olan mülk sahipleri tarafından aranılabilmektedir.

Türkiye’deki yaşam koşulları içinde, bekâr ya da yalnız yaşayan insanlar için kira ve faturalarla bir evi geçindirmenin gerçekten zor olduğu bilinen bir gerçektir. Her ne kadar sosyal medya, farklı internet siteleri, ya da bir emlak sitesinde bu tip ilanlara rastlamak mümkün olsa da komisyonsuzalsat bu konuda daha profesyonel çalışmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda, ev arkadaşı arayan üyelerin ilanları, editörler tarafından ekstra titizlikle denetlenmekte, ilan sahipleri telefonla aranmakta ve ilan süreleri 1 hafta ile kısıtlı tutulmaktadır.

Komisyonsuzalsat ciddi arge çalışmaları yapılarak yazılan bir proje olup, tüm telif hakları alınmıştır. Projenin tamamının ya da bir kısmının kullanılması halinde yasal yollara başvurulacaktır.