banner164

CHP'nin aday listesinde değişiklik var

Bayburt'ta adaylarını ilk açıklayan parti olan CHP, tam listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti.

CHP'nin aday listesinde değişiklik var
Bayburt Postası - Bayburt'ta adaylarını ilk açıklayan parti olan CHP, tam listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. Aday adaylığı süreci yaşamadan adaylarını açıklayan Cumhuriyet Halk Partisi'nde 25. Dönem Bayburt Milletvekili adayları İşadamı Murat Bülbül yeniden aday olurken, ikinci sıra adaylığına Bayburt Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü iken emekli olan Tahsin Demir oldu. Her iki adayın isimleri YSK'ya teslim edildi.

Öte yandan YSK’nın 1 Kasım'da yapılacak milletvekili genel seçimi için hazırladığı seçim takvimi bugün işliyor. Tüm siyasi partiler aday listelerini bugün saat 17.00'ye kadar YSK Başkanlığı’na teslim edecek. Kesin aday listeleri ise 28 Eylül'de ilan edilecek.

CHP tarafından açıklanan 1 Kasım Seçimleri Milletvekili aday listesi şöyle:

İSTANBUL   1. Bölge 1 ŞAFAK PAVEY YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ 
İSTANBUL   1. Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ   YÜKSEK LİSANS   DİŞ HEKİMİ  
İSTANBUL   1. Bölge 3 Gürsel Tekin   LİSE YÖNETİCİ 
İSTANBUL   1. Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ LİSE GAZETECİ   
İSTANBUL   1. Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ  YÜKSEK LİSANS MALİYECİ 
İSTANBUL   1. Bölge 6 MAHMUT TANAL ÜNİVERSİTE AVUKAT   
İSTANBUL   1. Bölge 7 İLHAN KESİCİ  YÜKSEK LİSANS   MÜHENDİS  
İSTANBUL   1. Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI  ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ 
İSTANBUL   1. Bölge 9 KORAY ÇALIŞKAN YÜKSEK LİSANS AKADEMİSYEN-GAZETECİ  
İSTANBUL   1. Bölge 10 ONURSAL ADIGÜZEL  ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
İSTANBUL   1. Bölge 11 ALİ ÖZCAN  ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
İSTANBUL   1. Bölge 12 METİN AĞIRMAN ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
İSTANBUL   1. Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ  
İSTANBUL   1. Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ YÜKSEK LİSANS   EKONOMİST 
İSTANBUL   1. Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL ÜNİVERSİTE   DOKTOR  
İSTANBUL   1. Bölge 16 İRFAN KARACAN  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
İSTANBUL   1. Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK  YÜKSEK LİSANS   YÖNETMEN  
İSTANBUL   1. Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK ÜNİVERSİTE   EKONOMİST 
İSTANBUL   1. Bölge 19 MUSTAFA CAN ATAKLI ÜNİVERSİTE   GAZETECİ   
İSTANBUL   1. Bölge 20 NECDET SARAÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ   
İSTANBUL   1. Bölge 21 HASAN UZUNYAYLA   ORTAOKUL   İŞADAMI   
 
İSTANBUL 1. Bölge22 OSMAN TANEY KORUTÜRKÜNİVERSİTEEMEKLİ  
İSTANBUL   1. Bölge 23 İLKAY ORHAN  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
İSTANBUL   1. Bölge 24 ERKAN BAŞBOĞA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
İSTANBUL   1. Bölge 25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ YÜKSEK LİSANS   MALİ MÜŞAVİR 
İSTANBUL   1. Bölge 26 NURETTİN SARIBAL ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
İSTANBUL   1. Bölge 27 HÜSNİYE KAYA   ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 
İSTANBUL   1. Bölge 28 ÖZGEN NAMA  ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
İSTANBUL   1. Bölge 29 SÜLEYMAN GÜZEL  ORTAOKUL YÖNETİCİ 
İSTANBUL   1. Bölge 30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA   ÜNİVERSİTE   DOKTOR  
İSTANBUL   1. Bölge 31 DOĞAN ÇAKMAK  ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS 

İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLARI  
İSTANBUL   2. Bölge 1 SELİNA DOĞAN   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
İSTANBUL   2. Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU ÜNİVERSİTE DENETÇİ  
İSTANBUL   2. Bölge 3 MUSTAFA Sezgin Tanrıkulu   YÜKSEK LİSANS AVUKAT   
İSTANBUL   2. Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK  YÜKSEK LİSANS   EMEKLİ 
İSTANBUL   2. Bölge 5 SÜLEYMAN Sencer Ayata YÜKSEK LİSANS SOSYOLOG  
İSTANBUL   2. Bölge 6 GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN   ÜNİVERSİTE   MİMAR  
İSTANBUL   2. Bölge 7 KADRİ Enis Berberoğlu ÜNİVERSİTE   EKONOMİST 
İSTANBUL   2. Bölge 8 DİDEM ENGİN   YÜKSEK LİSANS   MÜHENDİS  
İSTANBUL   2. Bölge 9 MUSTAFA SARIGÜL ÜNİVERSİTE İŞADAMI   
İSTANBUL   2. Bölge 10 YÜKSEL MANSUR KILINÇ ÜNİVERSİTE   YÖNETİCİ 
İSTANBUL   2. Bölge 11 CENGİZ ALP YÜKSEK LİSANS DOKTOR  
İSTANBUL   2. Bölge 12 ÇETİN SOYSAL   LİSE EMEKLİ 
İSTANBUL   2. Bölge 13 MELDA ONUR  ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
İSTANBUL   2. Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU   ÜNİVERSİTE GAZETECİ   
İSTANBUL   2. Bölge 15 GÜL YÜKSEL ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ 
İSTANBUL   2. Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT   
İSTANBUL   2. Bölge 17 İNAN GÜNEY YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR 
İSTANBUL   2. Bölge 18 DURSUN BULUT ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
İSTANBUL   2. Bölge 19 ÖZGÜR KOÇAK   YÜKSEKOKUL  İŞADAMI   
İSTANBUL   2. Bölge 20 MEHMET ERCAN KARAKAŞ  ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
İSTANBUL   2. Bölge 21 GÜVEN KARATAŞ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
 
İSTANBUL 2. Bölge22SEYFULLAH BEYSÜLENÜNİVERSİTEEMEKLİ 
İSTANBUL   2. Bölge 23 MUSTAFA OZAN ŞER  ÜNİVERSİTE   İŞADAMI   
İSTANBUL   2. Bölge 24 TEVFİK CEM TÜZÜN ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
İSTANBUL   2. Bölge 25 MEHMET SEVİGEN   LİSE İŞADAMI   
İSTANBUL   2. Bölge 26 HÜLYA GÜNTAŞ YÜKSEKOKUL   ÖĞRETMEN  

İSTANBUL 3. BÖLGE ADAYLARI
İSTANBUL   3. Bölge 1 BİHLUN TAMAYLIGİL   ÜNİVERSİTE   EKONOMİST 
İSTANBUL   3. Bölge 2 İLHAN CİHANER  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
İSTANBUL   3. Bölge 3 ENGİN ALTAY   ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ  
İSTANBUL   3. Bölge 4 ALİ ŞEKER  ÜNİVERSİTE DOKTOR  
İSTANBUL   3. Bölge 5 erdoğan toprak YÜKSEKOKUL  YÖNETİCİ 
İSTANBUL   3. Bölge 6 EREN ERDEM  LİSE GAZETECİ   
İSTANBUL   3. Bölge 7 MURAT ÖZÇELİK  ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
İSTANBUL   3. Bölge 8 ZEYNEL EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT   
İSTANBUL   3. Bölge 9 Mehmet Bekaroğlu ÜNİVERSİTE   DOKTOR  
İSTANBUL   3. Bölge 10 SİBEL ÖZDEMİR  YÜKSEK LİSANS   ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
İSTANBUL   3. Bölge 11 EMİNE GÜLİZAR EMECAN   ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
İSTANBUL   3. Bölge 12 EFKAN BOLAÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT   
İSTANBUL   3. Bölge 13 ÖZGÜR KARABAT ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
İSTANBUL   3. Bölge 14 SÜLEYMAN ÇELEBİ İLKOKUL  SENDİKACI 
İSTANBUL   3. Bölge 15 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ  
İSTANBUL   3. Bölge 16 ERHAN BOZAN ÜNİVERSİTE İŞADAMI   
İSTANBUL   3. Bölge 17 TÜLAY ATEŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT   
İSTANBUL   3. Bölge 18 MEHTAP ALBAYRAK   ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
İSTANBUL   3. Bölge 19 RIZA AKPOLAT ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 
İSTANBUL   3. Bölge 20 HÜSEYİN AYDOĞDU   ÜNİVERSİTE   İŞADAMI   
İSTANBUL   3. Bölge 21 KEMAL ÇEBİ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 
İSTANBUL   3. Bölge 22 NURCAN ŞANLI   YÜKSEKOKUL  İŞKADINI  
İSTANBUL   3. Bölge 23 ŞAHANIM METER ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
İSTANBUL   3. Bölge 24 TAŞKAN UYSAL  LİSE SERBEST 
İSTANBUL   3. Bölge 25 İBRAHİM YENER ÜNİVERSİTE   ÖĞRETMEN  
İSTANBUL   3. Bölge 26 YEGÂNE GÜLEY YÜKSEK LİSANS   AVUKAT   
 
İSTANBUL 3. Bölge  27   HÜSEYİN AKSU ÜNİVERSİTEYÖNETİCİ   
İSTANBUL   3. Bölge 28 KEMAL DENİZ BOZKURT  ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
İSTANBUL   3. Bölge 29 SELAMİ DEĞİRMENCİ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
İSTANBUL   3. Bölge 30 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR   LİSE   SERBEST 
İSTANBUL   3. Bölge 31 ALİ ULVİ GÖKBULAK   ÜNİVERSİTE   EKONOMİST   

İZMİR 1. BÖLGE ADAYLARI 
İZMİR 1. Bölge 1 SELİN SAYEK BÖKE ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 
İZMİR 1. Bölge 2 MUSA ÇAM ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ  
İZMİR 1. Bölge 3 AHMET Tuncay Özkan  ÜNİVERSİTE   GAZETECİ   
İZMİR 1. Bölge 4 TACETTİN BAYIR  LİSE İŞADAMI   
İZMİR 1. Bölge 5 ÖZCAN PURÇU   ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
İZMİR 1. Bölge 6 ALİ YİĞİT  LİSE İŞLETMECİ  
İZMİR 1. Bölge 7 MURAT BAKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT   
İZMİR 1. Bölge 8 MUHSİN KURT LİSE İŞADAMI   
İZMİR 1. Bölge 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
İZMİR 1. Bölge 10 EDNAN ARSLAN ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
İZMİR 1. Bölge 11 SABRİ ERGÜL  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
İZMİR 1. Bölge 12 SEVDA ERDAN KILIÇ   ÜNİVERSİTE   AVUKAT   
İZMİR 1. Bölge 13 TURGAY BOZOĞLU YÜKSEK LİSANS   EKONOMİST 

ANKARA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
Ankara 1. bölge adayları
ANKARA 1. Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN  ÜNİVERSİTE   ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
ANKARA 1. Bölge 2 NECATİ YILMAZ  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANKARA 1. Bölge 3 TEKİN Bingöl ÜNİVERSİTE DOKTOR  
ANKARA 1. Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA ÜNİVERSİTE İŞKADINI  
ANKARA 1. Bölge 5 LEVENT GÖK   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANKARA 1. Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ   ÜNİVERSİTE   AVUKAT   
ANKARA 1. Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU  ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
ANKARA 1. Bölge 8 HİKMET TEPE  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANKARA 1. Bölge 9 GAMZE TAŞCIER  ÜNİVERSİTE ECZACI 
ANKARA 1. Bölge 10 EMRE DOĞAN  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANKARA 1. Bölge 11 SELAHATTİN EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANKARA 1. Bölge 12 DURDU ÖZBOLAT LİSE İŞADAMI   
ANKARA 1. Bölge 13 SEMA AKSOY   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANKARA 1. Bölge 14 KAZIM SÖNMEZ  ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
ANKARA 1. Bölge 15 FARUK ÖZDEMİR  ÜNİVERSİTE   SENDİKACI 
ANKARA 1. Bölge 16 ERDOĞAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANKARA 1. Bölge 17 BİRSEN TEMİR ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ  
ANKARA 1. Bölge 18 İLYAS GÜVEN EROĞLU ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  

Ankara 2. bölge adayları 
ANKARA 2. Bölge 1 ŞENAL SARIHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANKARA 2. Bölge 2 MURAT EMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANKARA 2. Bölge 3 AHMET Haluk Koç ÜNİVERSİTE DOKTOR  
ANKARA 2. Bölge 4 NİHAT YEŞİL ÜNİVERSİTE SERBEST 
ANKARA 2. Bölge 5 ALİRIZA ERBAY   ÜNİVERSİTE DOKTOR  
ANKARA 2. Bölge 6 CELALETTİN KOÇ LİSE İŞADAMI   
ANKARA 2. Bölge 7 SEMRA DİNÇER  ÜNİVERSİTE   Ekonomist 
ANKARA 2. Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANKARA 2. Bölge 9 ALİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANKARA   2. Bölge10  SERVET ÜNSALÜNİVERSİTE DOKTOR 
ANKARA 2. Bölge 11 SELMA ERGEN ÜNİVERSİTE SERBEST 
ANKARA 2. Bölge 12 HAYDAR DOĞAN  YÜKSEKOKUL  EMEKLİ 
ANKARA 2. Bölge 13 ABİDİN ŞAHİN   YÜKSEK LİSANS AVUKAT   
ANKARA 2. Bölge 14 UFUK ATAÇ  ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 
 
İZMİR 2. BÖLGE ADAYLARI   
İZMİR 2. Bölge 1 Zeynep Altıok ÜNİVERSİTE YAZAR  
İZMİR 2. Bölge 2 Kemal Kılıçdaroğlu ÜNİVERSİTE   HESAP UZMANI   
İZMİR 2. Bölge 3 ZEKERİYA TEMİZEL ÜNİVERSİTE   EKONOMİST 
İZMİR 2. Bölge 4 MUSTAFA ALİ BALBAY ÜNİVERSİTE   GAZETECİ   
İZMİR 2. Bölge 5 aytun çıray  ÜNİVERSİTE DOKTOR  
İZMİR 2. Bölge 6 ATİLA SERTEL ÜNİVERSİTE GAZETECİ   
İZMİR 2. Bölge 7 KAMİL OKYAY SINDIR ÜNİVERSİTE   ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
İZMİR 2. Bölge 8 ALİ ENGİN   ÜNİVERSİTE İŞADAMI   
İZMİR 2. Bölge 9 HÜSEYİN SEZER  ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
İZMİR 2. Bölge 10 ÜLKÜMEN RODOPLU  ÜNİVERSİTE   DOKTOR  
İZMİR 2. Bölge 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ   ÜNİVERSİTE   TEKNİSYEN  
İZMİR 2. Bölge 12 TAHA OKAN  ÜNİVERSİTE DOKTOR  
İZMİR 2. Bölge 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ ÜNİVERSİTE   GAZETECİ   
 
CHP ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ
ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER   ÜNİVERSİTE   SERBEST 
ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ   ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
ADANA 4 Aydın USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN   ÜNİVERSİTE   DOKTOR  
ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
ADANA 7 RIZA METE  ÜNİVERSİTE DOKTOR  
ADANA 8 AHMET ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR  
ADANA 9 ABDULLAH SEDAT DOĞAN ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ADANA 11 AKİF KEMAL AKAY   ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
ADANA 12 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU   ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ  
ADANA 13 YÜKSEL KARAASLAN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
ADANA 14 ORHAN SÜMER   LİSE SERBEST 

CHP ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
ADIYAMAN  1 MEHMET SELÇUK TABAK   ÜNİVERSİTE   DOKTOR  
ADIYAMAN  2 ABDURRAHMAN TUTDERE ÜNİVERSİTE   AVUKAT   
ADIYAMAN  3 FATMA ULUBEY  YÜKSEKOKUL  GAZETECİ   
ADIYAMAN  4 MEHMET KARAHAN İLKOKUL  İŞADAMI   
ADIYAMAN  5 KARİP BOZKURT  LİSE SERBEST 

AFYON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KAYIKCI  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
AFYONKARAHİSAR 2 MEHMET ALİ ECER  ÜNİVERSİTE DOKTOR  
AFYONKARAHİSAR 3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ  LİSE TİCARET  
AFYONKARAHİSAR 4 YALÇIN GÖRGÖZ LİSE SERBEST 
AFYONKARAHİSAR 5 BEKİR KASAP   ÜNİVERSİTE MEMUR 

AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
AĞRI 1 CEMİL ERHAN  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
AĞRI 2 MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN ÜNİVERSİTE   EĞİTİMCİ  
AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL  İLKOKUL  EMEKLİ 
AĞRI 4 ERKAN SAYAN YÜKSEKOKUL  ESNAF  

AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
AKSARAY  1 MEHMET ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI 
AKSARAY  2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE  ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
AKSARAY  3 MEHMET ALİ TOPAÇ   İLKOKUL  EMEKLİ   

AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI 
AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
AMASYA 2 RAMİS TOPAL  LİSE İŞADAMI   
AMASYA 3 DEVRİM ERSOY  ÜNİVERSİTE TİCARET  

ANTALYA CHP ADAYLARI
ANTALYA   1 NİYAZİ NEFİ KARA ÜNİVERSİTE DOKTOR  
ANTALYA   2 DENİZ BAYKAL YÜKSEK LİSANS AVUKAT   
ANTALYA   3 ÇETİN OSMAN BUDAK  ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
ANTALYA   4 MUSTAFA AKAYDIN ÜNİVERSİTE DOKTOR  
ANTALYA   5 DEVRİM KÖK YÜKSEKOKUL  TURİZMCİ 
ANTALYA   6 FİGEN ÇALIKUŞU ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANTALYA   7 RAFET ZEYBEK  ÜNİVERSİTE SAVCI 
ANTALYA   8 NUSRET BAYAR YÜKSEKOKUL  EĞİTİMCİ  
ANTALYA   9 DENİZ FİLİZ ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANTALYA   10 SULTAN YEGEN  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANTALYA   11 SEVİNDİK GİZLİ   ÜNİVERSİTE DOKTOR  
ANTALYA   12 CAVİT ARI   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANTALYA   13 GÜRKUT ACAR   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ANTALYA   14 İBRAHİM KESER YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ  

ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI   
ARDAHAN  1 ENSAR ÖĞÜT   ÜNİVERSİTE İŞADAMI   
ARDAHAN  2 SEZGİN KAYA  ÜNİVERSİTE İŞADAMI   
ARTVİN  1 UĞUR BAYRAKTUTAN  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ARTVİN  2 MUSA ULUTAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  

AYDIN ADAYLARI LİSTESİ
AYDIN   1 BÜLENT TEZCAN  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
AYDIN   2 METİN LÜTFİ BAYDAR  ÜNİVERSİTE DOKTOR  
AYDIN   3 HÜSEYİN YILDIZ LİSE İŞADAMI   
AYDIN   4 MEHMET FATİH ATAY ÜNİVERSİTE AVUKAT   
AYDIN   5 TAYFUN TALİPOĞLU   ÜNİVERSİTE GAZETECİ   
AYDIN   6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT   YÜKSEK LİSANS   İŞLETMECİ  
AYDIN   7 FULYA ÜSTÜNDAĞ  ÜNİVERSİTE BİYOLOG 

BALIKESİR ADAYLARI LİSTESİ
BALIKESİR 1 MEHMET TÜM  YÜKSEKOKUL  İŞADAMI   
BALIKESİR  2  AHMET AKINLİSE SANAYİCİ  
BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
BALIKESİR 4 FİKRET ŞAHİN  ÜNİVERSİTE DOKTOR  
BALIKESİR 5 ALİ KEMAL DEVECİLER ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
BALIKESİR 6 ENSAR AYTEKİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
BALIKESİR 7 İRFAN BARIŞ LİSE EMEKLİ 
BALIKESİR 8 İSMAİL AYNUR YÜKSEKOKUL  MALİ MÜŞAVİR 
BARTIN  1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA  ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
BARTIN  2 AYSU BANKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT   
BATMAN 1 CELAL AYHAN LİSE İŞADAMI   
BATMAN 2 AHMET DURMAZ  ORTAOKUL MÜTEAHHİT  
BATMAN 3 KEMAL DEMİR  İLKOKUL  MÜTEAHHİT  
BATMAN 4 MENDÜH DOĞRU İLKOKUL  SERBEST 
BAYBURT  1 MURAT BÜLBÜL  LİSE YÖNETİCİ 
BAYBURT  2 TAHSİN DEMİR YÜKSEKOUL EMEKLİ 
BİLECİK  1 YAŞAR TÜZÜN LİSE İŞADAMI   
BİLECİK  2 ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET  ÜNİVERSİTE   AVUKAT   
BİNGÖL  1 AHMET BAZANCİR   LİSE EMEKLİ 
BİNGÖL  2 KEMAL SATICI  ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
BİNGÖL  3 HÜSEYİN NEGÜZEL İLKOKUL  İŞÇİ  
BİTLİS   1 NASİP UYĞAN  YÜKSEKOKUL  OPERATÖR  
BİTLİS   2 MEHMET KAÇAR  ORTAOKUL SERBEST 
BİTLİS   3 MEVLAN KARABAĞ  ORTAOKUL ESNAF  
BOLU 1 TANJU ÖZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT   
BOLU 2 YUSUF RENKLİ   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
BOLU 3 MEHMET BURAK COP  YÜKSEK LİSANS   ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
BURDUR 1 MEHMET GÖKER  ÜNİVERSİTE DOKTOR  
BURDUR 2 KADİR KOÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN  
BURDUR 3 OKAN KURD ÜNİVERSİTE ECZACI 
BURSA 1 LALE KARABIYIK YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
BURSA 2 CEYHUN İRGİL ÜNİVERSİTE DOKTOR  
 
BURSA 3ORHAN SARIBALÜNİVERSİTEMÜHENDİS 
BURSA 4 ERKAN AYDIN  ÜNİVERSİTE ECZACI 
BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU ÜNİVERSİTE   AVUKAT   
BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT   ÜNİVERSİTE İŞADAMI   
BURSA 7 ASÜDE ŞENOL ÜNİVERSİTE AVUKAT   
BURSA 8 NURAY ÇOHAN   ÜNİVERSİTE MİMAR  
BURSA 9 İSMET KARACA   ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 
BURSA 10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
BURSA 11 DENİZ BAYKAL ÜNİVERSİTE AVUKAT   
BURSA 12 ÖZGÜR ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
BURSA 13 NECATİ ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
BURSA 14 ŞADİ ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ  
BURSA 15 ERKAN DÖNMEZ  LİSE YÖNETİCİ 
BURSA 16 AYŞE ŞAHİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
BURSA 17 İNAN KESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
BURSA 18 METİN ÇELİK LİSE ESNAF  
ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ  LİSE YÖNETİCİ 
ÇANAKKALE 3 AHMET KÜÇÜK   ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
ÇANAKKALE 4 ALİ SARIBAŞ ÜNİVERSİTE MİMAR  
ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY   YÜKSEK LİSANS   İŞADAMI   
ÇANKIRI 2 İLHAN TEKİN LİSE EMEKLİ 
ÇORUM  1 TUFAN KÖSE   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ÇORUM  2 MUHARREM BOZDOĞAN LİSE ANTRENÖR  
ÇORUM  3 DİNÇER SOLMAZ  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ÇORUM  4 SAİM TOPGÜL  İLKOKUL  SERBEST 
DENİZLİ  1 MELİKE BASMACI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
DENİZLİ  2 KAZIM ARSLAN   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
DENİZLİ  3 GÜLİZAR BİÇER KARACA ÜNİVERSİTE AVUKAT   
DENİZLİ  4 ADİL DEMİR  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
DENİZLİ  5 AHMET DİVARCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
 
DENİZLİ  6HALİS ÖDELYÜKSEK LİSANSİŞADAMI 
DENİZLİ  7 ADNAN KESKİN   ÜNİVERSİTE AVUKAT   

CHP DİYARBAKIR ADAYLARI
DİYARBAKIR 1 MUHSİN KOÇYİĞİT   ÜNİVERSİTE   EKONOMİST 
DİYARBAKIR 2 GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
DİYARBAKIR 3 GÜLABİ ŞİMŞEK  ÜNİVERSİTE MİMAR  
DİYARBAKIR 4 MURAT UZUN   ÜNİVERSİTE ECZACI 
DİYARBAKIR 5 MAHMUT AZİZ ŞERAN  YÜKSEKOKUL   İŞADAMI   
DİYARBAKIR 6 ASLI AÇIKGÖZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
DİYARBAKIR 7 MUSTAFA BOZ ÜNİVERSİTE AVUKAT   
DİYARBAKIR 8 AYŞE YELKOVAN ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
DİYARBAKIR 9 BURHAN ALTAY  LİSE EMEKLİ 
DİYARBAKIR 10 VEYSİ ERGÜN  YÜKSEKOKUL  SERBEST 
DÜZCE 1 ZAFER TEBER ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
DÜZCE 2 ALİ FUAT ŞAŞOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR  
DÜZCE 3 ÖMER TAŞLI YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 
EDİRNE  1 OKAN GAYTANCIOĞLU YÜKSEK LİSANS   ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
EDİRNE  2 ERDİN BİRCAN LİSE İŞADAMI   
EDİRNE  3 GÜRKAN GÜNESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
ELAZIĞ 1 FEYZİ SEPTİOĞLU   LİSE MÜTEAHHİT  
ELAZIĞ 2 YAŞAR KARABULUT   ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
ELAZIĞ 3 MUSTAFA YAVUZ LİSE GAZETECİ   
ELAZIĞ 4 FADİME YILMAZ  ÜNİVERSİTE SERBEST 
ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN ÜNİVERSİTE DOKTOR  
ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ   YÜKSEK LİSANS   MEMUR 
ERZURUM 1 GONCA AYTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ERZURUM 2 İSMAİL İME  LİSE EMEKLİ 
ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT ÜNİVERSİTE GAZETECİ   
ERZURUM 4 DİLEK SOMUN  İLKOKUL  SERBEST 
ERZURUM 5 ŞABAN OTURGAN ÜNİVERSİTE SERBEST 
ERZURUM 6 EDİP CENGİZ YÜKSEKOKUL  EMEKLİ 
ESKİŞEHİR  1 GAYE USLUER ÜNİVERSİTE DOKTOR  
 
ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER ÜNİVERSİTEGAZETECİ 
ESKİŞEHİR  3 CEMAL OKAN YÜKSEL ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ESKİŞEHİR  4 ERMAN GÖLET   ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
ESKİŞEHİR  5 METİN TOMSUK  ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
ESKİŞEHİR  6 ERDAL ÇAKICIER LİSE İŞADAMI   

GAZİANTEP 1 MEHMET ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR  
GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
GAZİANTEP 3 ALİ PERİ   ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
GAZİANTEP 4 ALİ SAYIN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ  
GAZİANTEP 5 ERDAL GEÇİT  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
GAZİANTEP 6 SELİM KARAHAN  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
GAZİANTEP 7 MİRAY ÇANKAYA BULUT ÜNİVERSİTE AVUKAT   
GAZİANTEP 8 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
GAZİANTEP 9 MAHMUT KOZBAŞ ÜNİVERSİTE VETERİNER  
GAZİANTEP 10 ADİLE MERVE ALTINBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT   
GAZİANTEP 11 SEMRA HARMAN  YÜKSEKOKUL  EMEKLİ 
GAZİANTEP 12 AHMET ŞAHİN SEYRAN ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS   
 
GİRESUN   1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU   ÜNİVERSİTE   ECZACI 
GİRESUN   2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU  ÜNİVERSİTE   ECZACI 
GİRESUN   3 İBRAHİM AKGÜN LİSE İŞÇİ  
GİRESUN   4 BASRİ GÜRSOY  ÜNİVERSİTE ECZACI 
GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA GÜLTEKİN  ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
GÜMÜŞHANE 2 EDA ÇUBUKÇU   ÜNİVERSİTE   ÖĞRETMEN  

HAKKARİ 1 YAKUP SAMİOĞLU   YÜKSEKOKUL  MEMUR 
HAKKARİ 2 GİYASETTİN KOÇ İLKOKUL  İŞADAMI   
HAKKARİ 3 KEREM KORKMAZ LİSE SERBEST 
HATAY  1 HİLMİ YARAYICI  ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN  
HATAY  2 MEVLÜT DUDU ÜNİVERSİTE AVUKAT   
HATAY  3 SERKAN TOPAL  ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ  
HATAY  4 BİROL ERTEM  ÜNİVERSİTE DOKTOR  
HATAY  5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU ÜNİVERSİTE   DOKTOR  
 
HATAY 6SUZAN ALHASOĞLULİSEMUHASEBECİ  
HATAY  7 SONAY AYKUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
HATAY  8 MEHMET GÖZEL LİSE TİCARET  
HATAY  9 BİLGEN DUMAN  ÜNİVERSİTE KİMYAGER  
HATAY  10 DÖNDÜ DİLAN BEDİR  ÜNİVERSİTE ECZACI 
IĞDIR 1 ADİL AŞIRIM ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
ISPARTA 1 İRFAN BAKIR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI 
ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN  ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ  
ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN ORTAOKUL ÇİFTÇİ 
KAHRAMANMARAŞ  1KAMİL DALKARALİSESANAYİCİ  
KAHRAMANMARAŞ 2 AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI   ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ ÜNİVERSİTE   AVUKAT   
KAHRAMANMARAŞ 4 HİLMİ EMRE KAZANCI ÜNİVERSİTE   MALİ MÜŞAVİR 
KAHRAMANMARAŞ 5 KİBAR ÖZDEMİR LİSE İŞLETMECİ  
KAHRAMANMARAŞ 6 SELİM SÜMEN  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
KAHRAMANMARAŞ 7 FATİH VİCDAN LİSE MUHASEBECİ   
KAHRAMANMARAŞ 8 DURAN ÖZDAL ÜNİVERSİTE İŞADAMI   
KARABÜK  1 CEVDET AKAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI   
KARABÜK  2 MUSTAFA AKAY  YÜKSEKOKUL  GAZETECİ   
KARAMAN 1 MUSTAFA CEM KAĞNICI  ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
KARAMAN 2 UYGAR TALAY ÜNİVERSİTE ECZACI 
KARS 1 ZEKİ NACİTARHAN   ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ  
KARS 2 ERKAN KARAGÖZ ÜNİVERSİTE HUKUKÇU   
KARS 3 AYSEL SADAK İLTAŞ  YÜKSEK LİSANS   GAZETECİ   
KASTAMONU 1 AHMET CANER YENİDÜNYA ÜNİVERSİTE   ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
KASTAMONU 2 HASAN ŞEN  YÜKSEKOKUL  EMEKLİ 
KASTAMONU 3 YILMAZ KARAKOÇ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 
KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK YÜKSEK LİSANS DOKTOR  
KAYSERİ 2 ALİ PAŞA TAN  ÜNİVERSİTE MALİYECİ 
KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI   
KAYSERİ 4 FEYZULLAH KESKİN   ÜNİVERSİTE SERBEST 
KAYSERİ 5 TÜLİN TEMEL   ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
KAYSERİ 6 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT   
KAYSERİ 7 AYHAN GÜLSOY ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
KAYSERİ 8 MUSTAFA UTKU SARI ÜNİVERSİTE AVUKAT   
KAYSERİ 9 NAHİDE SEVGİ YALÇIN YÜKSEKOKUL  EMEKLİ 
KIRIKKALE 1 MURAT ÇAKIRCA  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
KIRIKKALE 2 ZİYA KAVLAK   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
KIRIKKALE 3 HACI ARAP KARADURMUŞ YÜKSEKOKUL   EMEKLİ 
KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN   ÜNİVERSİTE MİMAR  
 
KIRKLARELİ 2VECDİ GÜNDOĞDUİLKOKULESNAF 
KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA SOYKAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ  
KIRŞEHİR  1 YILMAZ ZENGİN  İLKOKUL  İŞADAMI   
KIRŞEHİR  2 RİFAT ERTEM  ÜNİVERSİTE NOTER 
KİLİS 1 MEHMET AKİF PERKER ÜNİVERSİTE ESNAF  
KİLİS 2 ÖKKAŞ ASLANTAŞ   ORTAOKUL EMEKLİ 
KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET  ÜNİVERSİTE   AVUKAT   
KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN  YÜKSEKOKUL  İŞADAMI   
KOCAELİ 4 TURAN DUMLU   ÜNİVERSİTE ECZACI 
KOCAELİ 5 CUMA KARAVAR LİSE İŞADAMI   
KOCAELİ 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU   ÜNİVERSİTE   AVUKAT   
KOCAELİ 7 AYHAN MUTLU ÜNİVERSİTE DOKTOR  
KOCAELİ 8 RASİM MERİÇ   ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
KOCAELİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN LİSE İŞLETMECİ  
KOCAELİ 10 KEMAL NİŞANCI  ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
KOCAELİ 11 SABRİYE ŞAHİN  LİSE EMEKLİ 
KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT   ÜNİVERSİTE   DOKTOR  
KONYA 2 GÜLSÜM FİLORİNALI  ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
KONYA 3 MEHMET TURGAY BİLGE ÜNİVERSİTE AVUKAT   
KONYA 4 ALİ CEMAL CÖMERT   ÜNİVERSİTE   VETERİNER  
KONYA 5 MEHMET ALİ ÜNAL   ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
KONYA 6 ALİ SAYAR  ÜNİVERSİTE DOKTOR  
KONYA 7 DENİZ İNDİBİ ÇELİK  ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ  
KONYA 8 HÜSEYİN YAĞCI ÜNİVERSİTE TİCARET  
KONYA 9 SAİM SEZEN YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 
KONYA 10 ALİ TEKİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
KONYA 11 MUSA GÖKÇE  LİSE TEKNİSYEN  
KONYA 12 EMİNE BALIK ÜNİVERSİTE AVUKAT   
KONYA 13 MEHMET GAYRETLİ LİSE YÖNETİCİ 
KONYA 14 MEHMET TOPBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT   
 
KÜTAHYA  1ALİ FAZIL KASAPÜNİVERSİTEDOKTOR 
KÜTAHYA  2 MEHMET AYDIN UZUN  ORTAOKUL İŞADAMI   
KÜTAHYA  3 FİSUN YILDIZ LİSE EV HANIMI   
KÜTAHYA  4 İBRAHİM SOLMAZ YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 
MALATYA  1 VELİ AĞBABA   ÜNİVERSİTE İŞADAMI   
MALATYA  2 HULİSİ PORGALI LİSE İŞADAMI   
MALATYA  3 BERNA KARADAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT   
MALATYA  4 MEMBA KUŞCU   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
MALATYA  5 YUSUF SÜRÜCÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT   
MALATYA  6 ETEM KÖRÜKMEZ LİSE İŞADAMI   
MANİSA  1 ÖZGÜR ÖZEL   ÜNİVERSİTE ECZACI 
MANİSA  2 MAZLUM NURLU ÜNİVERSİTE AVUKAT   
MANİSA  3 TUR YILDIZ BİÇER ÜNİVERSİTE DOKTOR  
MANİSA  4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
MANİSA  5 SABRİ TEMEL   LİSE ESNAF  
MANİSA  6 SAKİNE ÖZ  ÜNİVERSİTE MİMAR  
MANİSA  7 ABDULLAH SAKA  ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 
MANİSA  8 HASAN ÖREN   LİSE İŞADAMI   
MANİSA  9 SANİYE AĞGÜL   ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 
MARDİN 1 MEHMET ÇİFTSÜREN LİSE ESNAF  
MARDİN 2 MUHAMMED OLĞAÇ   ÜNİVERSİTE   ÖĞRETMEN  
MARDİN 3 ÖZLEM KARAMAN YÜKSEKOKUL  EMEKLİ 
MARDİN 4 MEHMET FIRAT İNAL  ÜNİVERSİTE SERBEST 
MARDİN 5 HAMZE EFE  İLKOKUL  EMEKLİ 
MARDİN 6 AYDIN PAKSAK   ORTAOKUL ESNAF  
MERSİN  1 HÜSEYİN ÇAMAK  ÜNİVERSİTE DOKTOR  
MERSİN  2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR  ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
MERSİN  3 AYTUĞ ATICI ÜNİVERSİTE DOKTOR  
MERSİN  4 MUSTAFA BAYSAN  LİSE SANAYİCİ 
MERSİN  5 SERDAL KUYUCUOĞLU   YÜKSEK LİSANS   MÜHENDİS  
MERSİN  6 SİBEL GAZİ TABEL   YÜKSEK LİSANS ŞEHİR PLANCISI 
 
MERSİN   7EBRU ÇALIŞKANÜNİVERSİTEAVUKAT   
MERSİN  8 SEYİT ÖZANANAR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
MERSİN  9 ALİ KOÇ ORTAOKUL İŞADAMI   
MERSİN  10 NEVİN ZAİMOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT   
MERSİN  11 CELAL ÇELİK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 
MUĞLA 1 AKIN ÜSTÜNDAĞ  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
MUĞLA 2 ÖMER SÜHA ALDAN ÜNİVERSİTE HUKUKÇU   
MUĞLA 3 NURETTİN DEMİR ÜNİVERSİTE DOKTOR  
MUĞLA 4 BURAK ERBAY ÜNİVERSİTE AVUKAT   
MUĞLA 5 EMRAH DOĞU  ORTAOKUL TURİZMCİ 
MUĞLA 6 SÜLEYMAN GİRGİN  ÜNİVERSİTE İŞÇİ  
MUŞ 1 ŞEMSETTİN ONULER  LİSE ESNAF  
MUŞ 2 FEVZİ GÜMÜŞ  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
MUŞ 3 YILDIRIM PAÇAL LİSE SERBEST 
NEVŞEHİR 1 HİLMİ BÜLENT TEKİNER   ÜNİVERSİTE SERBEST 
NEVŞEHİR 2 CUMA YORGANCI ÜNİVERSİTE DOKTOR  
NEVŞEHİR 3 OSMAN FAHRİ ERTİK  ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
NİĞDE  1 DOĞAN ŞAFAK ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 
NİĞDE  2 SEVGİ ÖZBEK  ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ  
NİĞDE  3 RAMAZAN ERTAN LİSE İŞADAMI   
ORDU   1 SEYİT TORUN  ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 
ORDU   2 MUSTAFA ADIGÜZEL  ÜNİVERSİTE DOKTOR  
ORDU   3 İDRİS YILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
ORDU   4 İSA YAZICI   LİSE İŞLETMECİ  
ORDU   5 OSMAN GÜNGÖR YÜKSEKOKUL  İŞADAMI   
OSMANİYE  1 NİHAT ÇERÇİ YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN  
OSMANİYE  2 MURAT KOLUÇOLAK  YÜKSEK LİSANS   MÜHENDİS  
OSMANİYE  3 SERPİL DÜZGÜN  LİSE EV HANIMI   
OSMANİYE  4 HATİCE ERDUR   YÜKSEKOKUL  EMEKLİ 
RİZE 1 KENAN BIYIK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
RİZE 2 TAHSİN OCAKLI  ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
 
RİZE 3CANDAN EYÜBOĞLUÜNİVERSİTEEMEKLİ 
SAKARYA  1 ENGİN ÖZKOÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI   
SAKARYA  2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN LİSE MÜTEAHHİT  
SAKARYA  3 ERDOĞAN ISIR ÜNİVERSİTE ESNAF  
SAKARYA  4 AYHAN BAL  ÜNİVERSİTE SERBEST 
SAKARYA  5 ELİF ASİYE BAŞER   YÜKSEK LİSANS   ULUSLARARASI İLİŞKİLER  
SAKARYA  6 AYŞE KILIÇ ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
SAKARYA  7 ENİS CEYLAN   ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK  LİSE İŞADAMI   
SAMSUN 2 HAYATİ TEKİN  ÜNİVERSİTE MİMAR  
SAMSUN 3 NESLİHAN HANCIOĞLU ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
SAMSUN 4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
SAMSUN 5 ŞABAN SEVİNÇ   ÜNİVERSİTE GAZETECİ   
SAMSUN 6 FATMA NECİLE ÇOKAY ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ  
SAMSUN 7 ATIF TOMRUKÇU  YÜKSEK LİSANS   MÜHENDİS  
SAMSUN 8 ŞEVKİ YILMAZ  İLKOKUL  MÜTEAHHİT  
SAMSUN 9 MEHMET ATALAY ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 
SİİRT 1 FIRAT SOYSAL LİSE SERBEST 
SİİRT 2 CİNDİ EREN  LİSE EMEKLİ 
SİİRT 3 KAMİLE BALCI  LİSE ANTRENÖR  
SİNOP   1 BARIŞ KARADENİZ   ÜNİVERSİTE EKONOMİST 
SİNOP   2 MUSTAFA ACUN LİSE EMEKLİ 
SİVAS   1 ALİ AKYILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
SİVAS   2 HAYDAR GÖLBAŞI   YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM ÜYESİ 
SİVAS   3 ULAŞ KARASU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
SİVAS   4 BAKİ ÇOBAN ÜNİVERSİTE DOKTOR  
SİVAS   5 İSMAİL ŞAHİN   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ŞANLIURFA 1 ALİ MURAT BUCAK   LİSE TİCARET  
ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL   ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN  
ŞANLIURFA 3 RESUL BEBE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN  
ŞANLIURFA 4 SEDAT SAĞIR  ÜNİVERSİTE İŞADAMI   
 
ŞANLIURFA  5İSMAİL BAHÇACIÜNİVERSİTEEMEKLİ 
ŞANLIURFA 6 MAHMUT HAN ŞAHİN  LİSE SERBEST 
ŞANLIURFA 7 AKİLE YEKTAŞ LİSE HEMŞİRE 
ŞANLIURFA 8 MUZAFFER YİĞİTBAŞI  LİSE GAZETECİ   
ŞANLIURFA 9 KEMAL EŞSİZ   LİSE ESNAF  
ŞANLIURFA 10 AHMET HELVACI  LİSE SERBEST 
ŞANLIURFA 11 LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK LİSE ÇİFTÇİ  
ŞANLIURFA 12 CANER ÇAMLIBEL ORTAOKUL SERBEST 
ŞIRNAK  1 ABDULLAH GÜKÇE  ORTAOKUL SERBEST 
ŞIRNAK  2 AGİT AYKUT İLKOKUL  SERBEST 
ŞIRNAK  3 HAVA ADİYAMAN  İLKOKUL  EV HANIMI   
ŞIRNAK  4 ŞAHİN ZİREK İLKOKUL  SERBEST 
TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK   ÜNİVERSİTE EKONOMİST 
TEKİRDAĞ 2 CANDAN YÜCEER ÜNİVERSİTE DOKTOR  
TEKİRDAĞ 3 EMRE KÖPRÜLÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT   
TEKİRDAĞ 4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN YÜKSEK LİSANS   MÜHENDİS  
TEKİRDAĞ 5 ARZU MANDALI SUCU  YÜKSEK LİSANS   YÖNETİCİ 
TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN TERZİ ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
TOKAT  1 ORHAN DÜZGÜN  ÜNİVERSİTE DOKTOR  
TOKAT  2 GÜLPERİ COŞAR  ÜNİVERSİTE EMEKLİ 
TOKAT  3 MİNE BAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT   
TOKAT  4 SİNAN YAVUZ YAVAŞ YÜKSEK LİSANS   MÜHENDİS  
TOKAT  5 TAHİR YILDIRIM  LİSE EMEKLİ 
TRABZON  1 HALUK PEKŞEN  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
TRABZON  2 ALİ TÜREN ÖZTÜRK YÜKSEK LİSANS   MÜHENDİS  
TRABZON  3 AHMET KAYA   ÜNİVERSİTE MÜHENDİS  
TRABZON  4 MURAT ÖZÇİLİNGİR ÜNİVERSİTE ESNAF  
TRABZON  5 YAVUZ KARAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ  
TRABZON  6 MUSTAFA AYDIN  ÜNİVERSİTE UZMAN 
TUNCELİ 1 SANİYE BARUT   ÜNİVERSİTE AVUKAT   
TUNCELİ 2 GÜRSEL EROL LİSE SERBEST 
 
UŞAK 1ÖZKAN YALIMLİSESERBEST 
UŞAK 2 İSMET AKIN  ÜNİVERSİTE İŞADAMI   
UŞAK 3 MUSTAFA AYDIN  ÜNİVERSİTE VETERİNER  
VAN  1 NADİR KARTAL   ÜNİVERSİTE ECZACI 
VAN  2 ERKAN NÜKTE ÜNİVERSİTE ECZACI 
VAN  3 GÜRGİN ASLAN  YÜKSEKOKUL  TEKNİKER   
VAN  4 HATİCE GÜLENOĞLU LİSE SERBEST 
VAN  5 GÜLCAN İNCE  LİSE SERBEST 
VAN  6 HAYRULLAH IRTAK  LİSE ESNAF  
VAN  7 ABUBEKİR YEŞİLOVA ÜNİVERSİTE   SOSYOLOG  
VAN  8 MUHTAR ERDOĞAN LİSE SERBEST 
YALOVA 1 MUHARREM İNCE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN  
YALOVA 2 MURAT OCAK  ORTAOKUL SERBEST 
YOZGAT 1 HASAN ASLAN NURDOĞDU ÜNİVERSİTE   İŞADAMI   
YOZGAT 2 ZEYNEP KILINÇARSLAN  LİSE İŞKADINI  
YOZGAT 3 GÜLHANIM CEYLAN YÜKSEKOKUL  EMEKLİ 
YOZGAT 4 HATİCE AÇIKGÖZ LİSE EV HANIMI   
ZONGULDAK  1 ŞERAFETTİN TURPCU  ÜNİVERSİTE   MİMAR  
ZONGULDAK  2 ÜNAL DEMİRTAŞ  ÜNİVERSİTE AVUKAT   
ZONGULDAK  3 DENİZ YAVUZYILMAZ ÜNİVERSİTE   MÜHENDİS  
ZONGULDAK  4 HARUN AKIN LİSE İŞADAMI   
ZONGULDAK  5 ALİ İHSAN KÖKTÜRK   ÜNİVERSİTE   AVUKAT
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.