Urfa Anzelha

Urfa Anzelha (Görüntülenme Sayısı: 27)
Sektör Catering - Yemek - Gıda
İlan Tarihi 6 yıl önce
Firma No 458
Telefon 0312 222 00 63
Faks
Web Sitesi http://urfaanzelha.com.tr
Adres Yeni Batı Mah. 2416. Cad. No:76/1 Batıkent / Ankara
İl/İlçe Batıkent / Ankara
Firma Hakkında
Şanlıurfa ülkemizin güney doğusunda kalan şehirlerimizden biridir. Tarihi geçmişi sayesinde Urfa yerli ve yabancı birçok turistin ilgi odağı olmuş bulunmakta. Urfa denilince aklımıza tarihi geçmişinin yanı sıra yemek kültürü de gelmekte.

Özellikle içli köfte ve çiğköfte. Ayrıca bu memleket misafir perverliği ile de bilinmekte. Hangi kapıya giderseniz gidin, kim olduğunuzu sorgulamadan tanrı misafiri diye sizleri evlerine buyur ederler. Ankara'da yaşayanlar için bu sıcak ortam ve leziz yemekler çok uzağınızda değil. Ankara Batıkent'te bulunan Urfa Anzelha sofrası güler yüzlü personelleri ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Urfa Anzelha Sofrası Kuruluşu sırasında Şanlıurfa’da bulunan Anzelha gölünden unvanını almıştır. Şanlıurfa'nın mükemmel lezzetlerini tatmak yaşanan göç olayları ile Türkiye’nin her yerinde mümkün görünüyor. Urfa Anzelha sofrası da buna harika bir örnek. Bu restoran en az sizler kadar sağlık ve hijyene dikkat ediyor diyebiliriz. Urfa'nın lezzetini sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyorlar. Ayrıca her yörenin kendine özgü yemek kültürünü oluşturan o yörenin ustalarıdır.