Saraylı Lokma

Saraylı Lokma (Görüntülenme Sayısı: 83)
Sektör Catering - Yemek - Gıda
İlan Tarihi 6 yıl önce
Firma No 527
Telefon 0551 599 05 50
Faks
Web Sitesi http://saraylilokma.com
Adres Fatih / İstanbul
İl/İlçe Merkez / İstanbul
Firma Hakkında
İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan SARAYLI LOKMA profesyonel ekibi, son teknoloji ekipmanları ve hijyen esaslı hizmet anlayışıyla birinci sınıf lokma üretimi ve halka eş zamanlı hayır lokması dağıtımı yapmaktadır. Portföyünde büyük firmaları da barındıran Saraylı Lokma özel tasarımlı araçları ile siz hayırseverlerin hizmetinde.

Profesyonel ekibimiz, istediğiniz yerde, istediğiniz tarih ve saatte, istenen kişi adedine uygun miktarda lokma dağıtımını yapmaktadır.

Bayram ve Kandiller paylaşma ve dayanışma günleridir… Hayır için Cami çevrelerinde, Mahalle meydanlarında Ramazan Bayramı ve arifesinde, Kurban Bayramı ve Arifesinde, Regaib Kandili, Miraç Kandili, Berat Kandili, Kadir Gecesi ve Mevlid Kandilinde hayır lokması döktürebilirsiniz.

Firmanızın, açılış, tanıtım ve diğer tüm organizasyonlarında misafirlerinize ikram olarak dağıtabilirsiniz. Firma açılışında, şube açılışında, ürün tanıtımlarında, bayi toplantılarında, kalabalık personel toplantılarında ve diğer tüm organizasyonlarda hayır lokması ikam edebilirsiniz.