Gerlevik Hukuk

Gerlevik Hukuk (Görüntülenme Sayısı: 28)
Sektör Basın Yayın - İnternet
İlan Tarihi 5 yıl önce
Firma No 404
Telefon 0242 238 14 48
Faks
Web Sitesi http://www.gerlevikhukuk.com
Adres Bayındır Mah. Pınar Caddesi, Kurtoğlu Apt, No:50 Daire: 1 Muratpaşa / Antalya
İl/İlçe Muratpaşa / Antalya
Firma Hakkında
BİZ; 2015 yılında bir araya gelen GENÇ ve DİNAMİK bir ekibiz. Ofisimiz Antalya’da yer almasına rağmen, başta İstanbul, Çorum ve Ankara olmak üzere birçok ilde gerek biz gerek ise yerel avukatlar aracılığı ile hizmet vermekteyiz.
Yaratıcı hukuksal çözümler ve sürekli iletişimde olmanın vereceği güven ile her zaman yanınızdayız. Çıkış noktamız sürekli hizmet, kolay ulaşılabilirlik ve danışmanlığımızı bir an olsun eksilmeden yanınızda hissetmenizi sağlamaktır.
VİZYONUMUZ; Yerli & Yabancı, Gerçek & Tüzel kişiler ve kurumlara uluslararası standartlarda AVUKATLIK ve DANIŞMANLIK hizmetleri sunmak ve geliştirdiğimiz yaratıcı hukuki çözümlerle Antalya’da başta olmak üzere, Türkiye’de akla gelen ilk Avukatlık bürosu olmaktır.
MİSYONUMUZ; İnsan haklarına saygılı olmak ve hukuk devleti ilkelerini hayatın her alanında yaşatmak, bunu yaparken müvekkillerimize adalet ve hukuk’un üstünlüğünü içselleştirmelerini sağlamaktır. Bu inanç ve ilkeler doğrultusunda misyonumuz; müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarını evrensel hukuk normlarına uygun, güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmaktır.