Chiller soğutma

Chiller soğutma (Görüntülenme Sayısı: 16)
Sektör Mimarlık - İnşaat
İlan Tarihi 6 yıl önce
Firma No 213
Telefon 0216 498 89 81
Faks 0216 498 89 81
Web Sitesi http://www.chillersesizolasyonu.com
Adres Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no:9
İl/İlçe Sultanbeyli / İstanbul
Firma Hakkında
Firmamız yıllardır chiller soğutma konusunda kendi alanında dünya çapında isim yapmış firmaların Türkiye distribütörlüğünü yaparak; doğru çözüm, uygun ürün, kaliteli malzeme ve eksiksiz hizmet' anlayışıyla pek çok firmanın çözüm ortağı olmuştur. Firmamız satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetlerini, alanında uzman ve tecrübeli teknik kadrosu ile kendi bünyesinde vermektedir.

Chiller olarak bilinen su soğutma üniteleri, ısı transferleri sonucu ısınmış olan soğutma suyunun sıcaklığını düşürmek için kullanılırlar. İçinden geçen suyun ısısını, kapalı devre soğutma gazı çevrimiyle alan ünitelerin yanında, hava soğutmalı modeller de mevcuttur.

Firmamız tarafından aynı zamanda soğutma sistemleri üzerine otomasyon ve micro işlemcili kumanda panoları soğuk oda, paket tip su soğutma grupları , mr cihazı soğutma gurupları, radyoterapi cihazı soğutma ükonformatik klima, chiller grupları gibi proje ve montaj imalatıda yapılmaktadır.

Endüstriyel amaçlı tesis edilmiş olan iklimlendirme ve soğutma sistemlerinin ve bu sistemlerle koordineli çalışan mekanik tesisat ve ekipmanlarının acil arıza müdahalesi, koruyucu periyodik bakım ve mekanik revizyon hizmetleri 7 gün 24 saat sağlanmaktadır.