MHP’den Hollanda ve Almanya’ya sert tepki!

MHP İl Başkanı Kasap, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'nin birliğine ve dirliğine göz diken iç ve dış düşmanların her gün yeni bir fitne ürettiklerini belirtti.

MHP’den Hollanda ve Almanya’ya sert tepki!
Bayburt Postası - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, "Türk milleti değiştirilecek anayasası ile bundan sonra batının karşısında tek ses, tek nefes olarak güçlü bir şekilde duracaktır." dedi.

MHP İl Başkanı Kasap, partisinin il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, Türkiye'nin birliğine ve dirliğine göz diken iç ve dış düşmanların her gün yeni bir fitne ürettiklerini belirterek, "Almanya, Hollanda ve Avrupa ülkeleri Türkiye'ye dair gerçek niyetlerini gün yüzüne çıkarmış ve Türk Dışişleri Bakanının ülkelerine girişine izin vermemiştir. Demokrasiden, insan haklarından bahseden batı küstahlığına yenilerini eklemekten geri durmamaktadır." ifadesini kullandı.
 
Türk milletinin 15 Temmuz darbe girişimine karşı topyekün gösterdiği duruşun haçlı zihniyetini yeniden hortlattığını dile getiren Kasap, şunları kaydetti:
 
“Birleşen ve güçlenen Türkiye’nin ayak sesleri..."
 
“Devletimiz zor günlerden geçmektedir. Ülkemizin birliğine ve dirliğine göz diken iç ve dış düşmanlarımız her gün yeni bir fitne üretmektedir. Almanya-Hollanda ve Avrupa Ülkeleri Türkiye’ye dair gerçek niyetlerini gün yüzüne çıkarmış ve Türk Dışişleri Bakanının ülkelerine girişine izin vermemiştir. Demokrasiden, İnsan Haklarından bahseden Batı küstahlığına yenilerini eklemekten geri durmamaktadır. 15 Temmuz darbe girişimine karşı Milletimizin topyekûn gösterdiği duruş Haçlı zihniyetini yeniden hortlatmıştır. Birleşen ve Güçlenen Türkiye’nin ayak sesleri Avrupa’nın uykularını kaçırmaktadır. Bütün bu yapılan karşı düşmanlıkların arkasında Türkiye de 16 Nisanda yapılacak Anayasa Referandumu yatmaktadır. Batı Tarihten bu güne  her zaman  Türklerin  kardeş kavgasının içerisinde olmasını, Devleti yönetenlerin farklı düşünmesini ve sürekli çatışmasını arzulamış ve bunun için fırsat buldukça fitne tohumu ekip  Türkiye’nin Bölünmesine yatırım yapıştır.”

 
“Hollanda’nın, Almanya’nın, Türkiye’deki referandum ile ne işi olur”
 
“Avrupa Birliği dağılmaktadır. Avrupa da Nüfusunun yaş ortalaması 43,8,Türkiye Nüfusunun yaş ortalaması 29,7 dir. Gelecek yıllar Türk Milletinin yeniden Avrupa’ya hâkimiyetinin işaretini vermektedir. Bu nüfus gerçeği ile gelecek on yıllarda çalışamaz ve üretemez hale gelecek olan Avrupa  kendi birliğini yeniden kurmak ve Bir araya gelmek için Türk Düşmanlığı ile aslında kendi toparlanma bir araya gelme stratejisini uygulamaktadır. İşte  Avrupa’nın Türkiye’deki Referandumda HAYIR ’ı desteklemesinin gerçek amacı  Birleşen, Büyüyen  ve gelişen  Türkiye’nin yoluna taş koymaktır. Gerçek böyle olmasa   Hollanda’nın , Almanya’nın, Türkiye’deki referandum ile ne işi olurdu.”
 
“Değişen 18 maddenin hiçbirinde Büyük Türk Milletinin zararına, devletimizin bekasını tehlikeye sokacak bir ifade yoktur”
 
“16 Nisanda yapılacak Referandumda Milliyetçi Hareket Partisinin Neden EVET diyeceğini anlamak için  yukarıda anlattıklarımıza tekraren dikkatinizi çekmek isterim. Türkiye  16 Nisan da  Anayasamızın 18 Maddesini değiştirecektir. Darbecilerin yaptığı Anayasa Milletin kendisi tarafından değiştirilecektir. Değişen 18 maddenin hiçbirisinde Büyük Türk Milletinin zararına Devletimizin bekasını tehlikeye sokacak bir ifade yoktur. 16 Nisanda değiştirilecek Anayasamız ile Başbakan ve Cumhurbaşkanı arasında olası görüş ayrılıkları nedeni ile yaşanabilecek bitmek tükenmek bilmeyen krizler ortadan kalkacak , Seçme hakkı verdiğimiz gençlerimize seçilme hakkı verilecek,Meclis denetim mekanizmaları daha etkin çalışacak,aylarca çıkarılmayan kanunlar Milletin istek ve beklentisine göre hızlı ve seri şekilde çıkarılabilecektir.Mevcut Anayasada bulunmayan Cumhurbaşkanına yönetim  yetki ve sorumluluğu ile yaptığı uygulamalardan dolayı gerektiğinde  yargılama yolu açılacaktır.” 
 
“Ülkücü Hareket her zaman devletinin yanında olmuştur”
 
Türk Milleti değiştirilecek Anayasası ile bundan sonra Batının karşısında Tek ses ve Tek Nefes olarak Güçlü bir şekilde duracaktır. Anayasa Değişikliğine Partimizin katkı vermesi Birtakım çevreleri rahatsız etmiştir. Partimiz ve bilge Liderimiz Dr. Devlet bahçeli Yılmadan bu  fitne saldırıları  ile mücadele etmektedir.  HDP, FETÖ, PKK, DEAŞ ile kol kola bu günlerde televizyon ekranlarında ve gazetelerdeki köşelerinde kalemlerini gördüğümüz ancak ellerindeki Ülkücü kanı kurumayan  eli kanlı aydınlıkçılar, cumhuriyetten geçinen fesat yuvaları ağız birliği etmişçesine MHP'ye saldırmaktadır. Ülkücü Hareket Her zaman Devletinin yanında olmuştur. Bu gün bize ne aldınız da devletin yanındasınız diyenlere 1980 öncesi günleri hatırlatmak isterim.Devlet organları sağcı solcu diye  bölünmüş,Polis ve Asker görev yapamaz hale getirilmiş ve Devletimiz Emperyalizmin kuşatması altına girmişken yine meydanlarda bu şer güçlerin karşısına  beş bin şehit ile Ülkücü hareket çıkmıştır.12 Eylül Darbecileri  küstahça ‘’ adalet yerini bulsun diye bir sağdan bir soldan asıyorduk. Eğer sağdan 2 asmışsak ertesi gün 2 de soldan asıyorduk.’’ Diyerek  henüz bıyığı terlemeyen gencecik ülküdaşlarımızı idam sehpalarına göndermiştir. Milliyetçi Hareket Partisi 12 Eylül öncesinde Bedelini Canları ile ödeyen Ülkü devi şehitlerimizle Devletinin yanında olmuş, Hiçbir karşılık beklememiş aksine  bu desteğin karşılığı olarak Bedelini Canları ile ödemiştir.”
 
“Millet için 'evet', devlet için 'evet’”
 
“Bu gün Liderimiz Dr. Devlet Bahçelinin söylediği gibi "MHP, her türlü engellemelere rağmen vatanına hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır. İlkesizler bir kez daha devrededir. Azgınca faaliyettedirler. Karanlık emelleri hiç olmadığı kadar faaldir. Milli iradeden korkanlar nifak kuyruğundadır. Her türlü yalanı devreye soksalar da Türk milletinin egemenlik hakkına ambargo koyamayacaklardır. Millet son karar mercidir. MHP lobilerin, kulislerin zümre ve kaymak tabakaların partisi değildir. Bizim yönümüz hakka dönüktür. Sözümüz millettir" anlayışı ile 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan referanduma Genel Merkezimiz, İl, İlçe ve Belde teşkilatlarımız ile çalınmadık kapı, girilmedik sokak, gidilmedik köy bırakmadan çalışacağız. Millet için 'evet', devlet için 'evet', Cumhuriyet için 'evet', Türklüğün bekası için 'evet' diyeceğiz.”
Anahtar Kelimeler:
bekir kasapbayburt mhp
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
BAYBURTLU ÜLKÜCÜ 1 yıl önce

DÜNE KADAR ERDOĞAN VATANA İHANET EDEN BİRİYDİ AMA BAHÇELİ NE ZAMAN Kİ KOLTUĞUNDAN OLACAĞINI ANLADI İŞTE O ZAMAN ERDOĞANA SARILDI OLAY BU KADAR BASİTTİ TEK DERDİ VATAN OLANLARIN PARTİSİ NE YAZIK Kİ ŞİMDİ TEK DERDİ KOLTUK OLANLARIN PARTİSİ HALİNE DÖNÜŞMÜŞ REFERANDUMDA NE VERİLMESİ GEREKTİĞİNİ ANLADINIZ

Misafir Avatar
Sarp Yılmaz 1 yıl önce

İnsanlar biz doğruyuz diye elbet ki sıkıntı çıkaracak ama bildiğimiz tek şey Zafer'in yolları çiçekli yolardan geçmiyor elbet karalamaya çalışacak insanlarda olacaktır reisimiz herzaman haklıdır Reisimizin ARKASINDAYIZ

Misafir Avatar
Celal Duman 1 yıl önce

Ulan siz MHP YE ve Devlet Bahçeli'ye laf edecek kadar seviyeli insanlar mısınız siz karakter yoksunu insanlar bir araya toplanmış burada teşkilata laf ediyorsunuz sizin ne adamlığınız yeter ne de karakteriniz zoruna giden varsa yüzümüze gelsin söylesin

Misafir Avatar
içerde davut 1 yıl önce

bizim doğru sözlerimiz sizin için gereksiz olabilirdi fakat bu ülkenin de bir gerçeği vardır o da reisimiz bekir kasap harfiyen doğru bir şekilde ifade etmiştir boş sözlerle bizi yormayınız TEŞEKKÜR

Misafir Avatar
Celal Duman 1 yıl önce

Hüseyin Karaduman lafım sana biz türkücü olmak için değil Milletimiz için Liderimiz Devlet Bahçeli için buradayız sizin gibileri susturmak için buradayız biz ki sizin gibi Meral Akşenercilere hadlerini bildirmek için buradayız siz rahat olun hepiniz layık olduğunuz mevkiye geleceksiniz

Misafir Avatar
Celal Duman 1 yıl önce

Bu yorumları yapanlar neden gelip yüzümüze karşı konuşmaya cesaret edemezler bilemem ama tek bildiğim bu partiye laf edenlerin bir avuç yobaz sürüsü olduğunun farkında değiller mi siz ki kimsiniz Devlet Bahçeli'ye laf edebilecek seviyedesiniz

Misafir Avatar
nadir karaküş 1 yıl önce

Ne istediler de vermedik..diyenler...Dön artık hocam dön de bu hasret bitsin diye meydanlarda gözyaşı dökenlerle Meral Akşener i karıştırmış birileri. Meral Akşener AKP nin teklifini kabul edip çok iyi bir mevkii de olabilirdi ama o bunu değil mücadeleyi seçti. Doğru olanı yaptı ve gümbür gümbür de geliyor.. Evet te çıksa geliyor. Hayır da çıksa geliyor. Sizler ve sizin gibi türkücüler de kacacak delik arayın.Sizin erkek (!) liğinizden ise hayma ana yürekli Meral Akşenerin kadınlığını tercih etti bu millet. Yazıklar olsun size. Akkurtlar sizi..Kağıttan paçavradan adamlar. Siz kim siniz ki Meral Akşener e laf söylüyorsunuz..

Misafir Avatar
arpalı 1 yıl önce @nadir karaküş

Bunlara yorum yazmağa değmez o boş koltuklarda boş boş oturun bakalım MHP li satılmışlar

Beğenmedim (0)
Misafir Avatar
Hüseyin Karaduman 1 yıl önce

MHP ilkeli insanların siyaset yaptığı bir partidir. Sizin gibi kağıttan, paçavradan adamların partisi değil. Gerçi yerinizi bulmuşsunuz hayırlı olsun. AKKURT olmuşsunuz. Siz DEVLET İle Devlet Bahçeliyi ayırt edemeyecek kadar körler ve sağırlar grubusunuz. Yazık size çok yazık. Pkk evet mi diyor hayır mı diyor ALtan Tan yazın görün..Sizi terör örgütü ile aynı safa oturttular haberiniz yok..Size vampirler..Bunlar kandan besleniyor demedi mi...Eşrefi Mahlukat demedi mi...Türk Milliyetçiliğini ayaklarının altına alma dı mı...Size Zürriyetsiz deme di mi.. Şimdi bunlar unutuldu öyle mi..Yazıklar olsun size.. Siz de şimdi ÜL KÜ CÜ SÜ NÜZ ÖYLE Mİ...Sizden türkücü bile olmaz..

Misafir Avatar
GERÇEK BAYBURTLU ÜLKÜCÜ 1 yıl önce @Hüseyin Karaduman

KARDEŞİM ÇOK DOĞRU SÖYLEMİŞSİN AMA BUNLAR DAHA 4 5 AY ÖNCESİNE KADAR ERDOĞAN İHANET EDİYOR DİYEN PARTİ BAŞKANININ ARKASINDALAR YANİ ADAMLARIN KENDİNE GÖRE BİR FİKİRLERİ YOK YANİ GENEL MERKEZ DÜN KARA DERSE BNLAR DA KARA DER SONRA AK DERSE ONLAR DA AK DER YANİ MANTIK YOK KENDİNE VERİLENİ EZBERLER DÜŞÜNME YOK BOŞ VER SALLA

Beğenmedim (0)