AVFEST YAYIN GRUBU

AVFEST YAYIN GRUBU (Gösterim Sayısı: 10)
Sektör Basın Yayın - İnternet
İlan Tarihi 2 yıl önce
Firma No 676
Telefon +902125051100
Faks
Web Sitesi https://www.avfest.com.tr
Adres Bahçelievler Mah. Basın Sitesi Sk. 3-37, İstanbul/TR
İl/İlçe Bahçelievler / İstanbul
Firma Hakkında
Avfest Yayın Grubu Hakkında
Bünyesinde 1 haber ajansı, 2 televizyon kanalı, 3 basılı dergi, 2 e-dergi, 10 haber portalı ile 2 yerel gazete barındıran Avfest Yayın Grubu; outdoor yaşam, avcılık, atıcılık, balıkçılık ve festival konulu içeriğe sahip sektörel yayın hizmetleri sunan Türkiye’nin lider konumdaki medya kuruluşudur.
Avfest Yayın Grubu bünyesinde yer alan Avfest Outdoor TV, AVHA (Ulusal Haber Ajansı) ve Avfest Dergisi (Basılı ve E-Dergi) reklam verenlere yüksek avantajlar sunan paket hizmet sağlamaktadır. Bu sayede reklam verenler, tek bir anlaşma ile firma ve ürün tanıtımlarını yüz binlerce kişiye ulaştırabilirler ve derginin yanı sıra ulusal medya basın-yayın organlarında da yer alabilirler.
Avfest Yayın Grubu ile Fark Yaratın
(Altta yer alan baskı ve tiraj bilgisi, 01.01.2018 tarihinde güncellenmiştir. İleri bir tarihte artış gösterebilir.)
Tasarımları dünyaca ünlü illüstratör ekibi Mr. Aldric Watson TEAM tarafından dizay edilen ve güçlü editör kadrosunca derlenen Aylık Ulusal Yayın AVFEST DERGİSİ; doğada yaşam, avcılık, atıcılık, balıkçılık, outdoor ve festival içerikli üst düzey kaliteye sahip bir dergidir. Aylık olarak yayınlanan dergimiz; 6.000 adet basılı tiraja, dünya teknolojisi ile aynı yapıya sahip 3D AVFEST KÜTÜPHANESİ’nde ise (videolu reklam, sesli reklam, foto galeri, dergi dahilinde site açılımı, online banner, link yönlendirme hizmeti dahil) online olarak aylık 500 BİN üzerinde sayfa ziyaret oranına sahiptir. Bu oran ulusal medya gücümüzle doğru orantıda olup, ayın hemen her günü düzenli olarak gönderdiğimiz İZİNLİ sms, e-posta, sesli mesajlar ve indoor-outdoor reklam alanlarındaki, festival-konser alanlarındaki yönlendirmeler sayesinde gerçekleşmektedir.
>> Dergimizin dağıtım ağının ortalama 2.000 adetlik bölümünü outdoor spor ve doğal yaşam tutkunu aboneler; 3.000 adetlik bölümünü outdoor spor mağazaları, doğa konaklama alanları, doğa konaklama restoranları, sanayiciler, iş ve cemiyet hayatının bilinen simaları, bakanlıklar, belediyeler, siyasiler ve sanatçılar oluşturmaktadır; 1.000 adetlik kısmını ise N11 AVFEST STORE mağazasından alım yapanlar ile mevsim dönümlerinde D&R mağazaları vb. üzerinden alım gerçekleştiren okurlar oluşturmaktadır.
>> Yanı sıra dergimiz, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nce; baskı tiraj sayısıyla, personel dağılımıyla ve sair maddelerle resmi kayıt altına alınmıştır. Beraberinde, Türkiye İstatistik Kurumunca da resmi kayıt altına alınmıştır.
AVFEST Dergisi; sadece bir dergiden ibaret değildir. Kiralanan reklam sayfası oranında; reklamlarınız ve reklam bannerlarınız dergi ile birlikte 4-6 aralığında haber portalında yayına girer, sosyal medyadan +500 BİN kişiye erişimi sağlanır ve her ay bir basın bülteninize Ulusal Medyadan destek sağlanır.
>> Avfest Yayın Grubu; 01.06.2018 yılında yayın hayatına başlayacak olan AVFEST Outdoor TV, AVHA (Ulusal Haber Ajansı-Çok Dilli) ve AVFEST Dergisi’ni kapsamaktadır.
⍟ Siz değerli firmalarımızı kazanmak için, öncelikle tanışmak ve bire 5 oranında avantaj elde etmenizi sağlayacak kampanyalarımızı sizlerle tanıştırmayı arzuluyoruz. Bu tanışmada bize, Türkiye’deki onlarca projede yüksek başarı sağlamış olan ünlü Ticari Danışman ve İmtiyaz Ortağımız Sn. Abdullah Koçoğlu da eşlik edecektir. Bu bağlamda en az bütçe ile en doğru kiralamayı gerçekleştirmenizde size ve kurumunuza yüksek katkılar sağlayacağımız inancındayız.
 AVFEST Dergisi’ni incelemek için linke TIKLAYIN: www.avfest.com.tr
 3D AVFEST Kütüphanesi’ni incelemek için linke TIKLAYIN: dergilik.avfest.com.tr
 AVHA (Ulusal Haber Ajansı)’yı incelemek için linke TIKLAYIN: www.avha.com.tr
 AVFEST Outdoor TV’yi incelemek için linke TIKLAYIN: www.avfest.tv

banner268