banner164

Adalıcam Dekorasyon San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adalıcam Dekorasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. (Gösterim Sayısı: 7)
Sektör Mobilya - Dekorasyon - Aksesuar
İlan Tarihi 4 yıl önce
Firma No 515
Telefon 444 51 50
Faks
Web Sitesi http://www.adalicam.com.tr
Adres Uğur Mumcu Mahellesi 2137. Sokak No:9 Sultangazi / İstanbul
İl/İlçe Sultangazi / İstanbul
Firma Hakkında
ADALICAM, cam sektörünün ileri gelen firmalarının, çeşitli kademelerinde çalışmış üç kardeşin, 1995 yılında bir araya gelmesiyle kurulmuş bir aile şirketidir.
Cam işleme atölyesinden tecrübeye yansıyan detay ve inceliklerin, vitray atölyesinde gelişen estetik duygusu ve sanatsal bakış açısının, metal sektöründen gelen çözüme odaklı deneyimin, ticari duruş ve ilkeler ile bir araya gelmesinin sonucu olarak başarıya ulaşmış, kararlı adımlarla ilerleyerek kısa sürede adından söz ettirmiştir. 2006 yılı itibari ile paslanmaz ve alüminyum atölyelerini kurarak, cam ile kombine edilebilecek özel üretim aksesuarlar üretmeye başlamıştır. 2015 yılı başında Esenyurt Kıraç’ta Türkiye’nin en kapsamlı cam işleme tesislerinden birini açarak verdiği hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmıştır. Toplamda 10.500 m² üretim alanı, yönetim, imalat ve montaj ekibi olmak üzere 185 kişilik ekibiyle hizmet vermektedir.

Firmanın kaliteli üretim ve kaliteli ürün hedefi 2009 yılında ISO 9001 – 2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile sertifikalandırılmıştır. Bugün, sınırsız müşteri memnuniyeti algısı, çözüm odaklı çalışma prensibi ADALICAM’ a sektörde öne çıkma başarısı kazandırmıştır.

‘’Müşterilerinin beklenti ve taleplerinin üzerine deneyimlerini koyarak çalışan teknik ekibi, ödünsüz kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışan idari ve mimari ekibi, Cam, Paslanmaz ve Alüminyum işleme konusunda, tecrübeli verimli imalat ekibi ve geleceğe yatırım yapan yönetimi ile kocaman bir ailedir ADALICAM ‘’

Asıl hedefi; personelinin sürekli eğitimi, gerekli güncel teknolojik destek ve gerekli kaynakların temin edilmesi, zaman içerisinde bu yolda ‘’Değişime hızla uyum sağlayan ‘’ çabuk tepki veren kurum ve bireyler olmak ve koşullar ne olursa olsun, kaliteli hizmet politikasından, ilkelerinden ve dürüst kimliğinden taviz vermeyerek sınırsız müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.