banner164

Baksı Kültür Sanat Vakfı ile Aydın Doğan Vakfı 110 öğrenciye burs verecek

Baksı Kültür Sanat Vakfı ile Aydın Doğan Vakfı'nın, Bayburt Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda ortaklaşa düzenlediği Baksı Müzesi 8. Öğrenci Sanat Şenliği sonuçlandı.

Baksı Kültür Sanat Vakfı ile Aydın Doğan Vakfı 110 öğrenciye burs verecek
Bayburt Postası - Bölgedeki 4 ilden öğrencilerin katılım gösterdiği resim yarışması sonucunda 110 öğrenci burs almaya hak kazandı.

Bu yıl 8. düzenlenen Baksı Müzesi Öğrenci Sanat Şenliği resim yarışmasına Erzurum, Gümüşhane, Trabzon ve Bayburt'tan toplam 306 öğrenci eserleriyle katıldı.

Başvurların sona ermesiyle geçtiğimiz günlerde değerlendirme yapılarak 110 öğrenci burs almaya hak kazandı. Jüride Baksı Müzesi Kurucusu Prof. Dr. Hüsamettin Koçan, Resim Öğretmeni Zeynel Abidin Öztürk, Bayburt Üniversitesi'nden Öğretim Görevlisi İsmail Birlik ve Bilim Sanat Merkezi Müdürü Aydın Doğan yer aldı. 

BAKSI MÜZESİ 8. ÖĞRENCİ SANAT ŞENLİĞİ BİR YILLIK EĞİTİM BURSU KAZANAN ÖĞRENCİ İSİMLERİ

1) PELİN ENFAL ORTAKALE /ÖZEL GÜNEŞ KOLEJİ / PALANDÖKEN/ERZURUM 
2) YUSUF ÇİFTEL / ÖZEL GÜNEŞ KOLEJİ / PALANDÖKEN/ERZURUM 
3) BEREN ECE GEÇMEN / ÖZEL GÜNEŞ KOLEJİ / PALANDÖKEN/ERZURUM 
4) FATMA ZEHRA ERMAN / AYDIN DOĞAN İLKOKULU YAKUTİYE/ERZURUM 
5) ZEYNEP AYYÜCE VARLI / ÖZEL GÜNEŞ KOLEJİ / PALANDÖKEN/ERZURUM 
6) MEHMET AKİF YARAR / ÖZEL GÜNEŞ KOLEJİ / PALANDÖKEN/ERZURUM 
7) AZRA VURUCU / ÖZEL GÜNEŞ KOLEJİ / PALANDÖKEN/ERZURUM 
8) ZEHRA BETÜL TOKSOY / ÖZEL VAKIF OKULLARI / YAKUTİYE/ERZURUM 
9) BUGLEM AYDIN / AYDIN DOĞAN İLKOKULU / YAKUTİYE/ERZURUM 
10) ZEYNEP SANİYE ALPTEKİN / ÖZEL VAKIF OKULLARI / YAKUTİYE/ERZURUM 
11)  ELİF SU AYDIN / ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ÖVO / PALANDÖKEN/ERZURUM 
12) FEYZA MELEK OK / AYDIN DOĞAN İLKOKULU / YAKUTİYE/ERZURUM 
13) RÜMEYSA SAKA / İBRAHİM HAKKI KUBİLAY İMAMHATİP ORTAOKULU / PALANDÖKEN/ERZURUM 
14) ESMANUR FATMA BAYOĞLU / İBRAHİM HAKKI KUBİLAY İMAMHATİP ORTAOKULU / PALANDÖKEN/ERZURUM 
15) BUKET AKBABA / İBRAHİM HAKKI KUBİLAY İMAMHATİP ORTAOKULU / PALANDÖKEN/ERZURUM 
16) EMİRHAN ARAS YILMAZ / SÜHEYLA SITKI ALP ORTAOKULU / YAKUTİYE/ERZURUM 
17) YUSUF EREN AYDIN / ÖZEL GÜNEŞ KOLEJİ / PALANDÖKEN/ERZURUM 
18) SELİN NİLAY YAVUZ / ÖZEL GÜNEŞ KOLEJİ / PALANDÖKEN/ERZURUM 
19) YUSUF EMİR TİGİŞ / ÖZEL GÜNEŞ KOLEJİ / PALANDÖKEN/ERZURUM 
20) NEHİR DURU BAYRAM / ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ÖVO / PALANDÖKEN/ERZURUM 
21) İKLİM BEYZA İNCİ / AYDIN DOĞAN İLKOKULU / PALANDÖKEN/ERZURUM 
22) ALPER ÖNAL / AYDIN DOĞAN İLKOKULU / PALANDÖKEN/ERZURUM 
23) DİLARA AYDIN / AYDIN DOĞAN İLKOKULU / PALANDÖKEN/ERZURUM
24) PELİN GÜLLÜCE /AYDIN DOĞAN İLKOKULU / YAKUTİYE/ERZURUM
25) NECATİ BARTU ŞAHİNLER /AYDIN DOĞAN İLKOKULU / YAKUTİYE/ERZURUM
26) YASİN UÇAN / ALPARSLAN İLKÖĞRETİM OKULU / PALANDÖKEN/ERZURUM
27) BELMA ÇAKMAK / ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ÖVO/AYDIN DOĞAN İLKOKULU / YAKUTİYE/ERZURUM
28) EYLÜL SENA TERZİOĞLU / SÜHEYLA SITKI ALP ORTAOKULU / YAKUTİYE/ERZURUM
29) BUĞLEM ADA PALAŞOĞLU / AYDIN DOĞAN İLKOKULU / YAKUTİYE/ERZURUM
30) DAMLA ERYILMAZ / GAZİPAŞA İLKOKULU / GÜMÜŞHANE
31) NİSANUR EROĞLU / KALE İHO / GÜMÜŞHANE
32) MEHMET YILDIZHAN / MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU / GÜMÜŞHANE
33) SUDENUR ÖZEN /MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU / GÜMÜŞHANE
34) ÖMER SALİH OBAK / YUSUF ÇİFTÇİOĞLU İLKOLU / GÜMÜŞHANE
35) ELİF AYSİMA TOKSOY / FEVZİPAŞA ORTAOKULU / GÜMÜŞHANE
36) SELVİ EROĞLU / TEKKE ORTAOKULU / GÜMÜŞHANE
37) AZRA BERŞAN CANLI / MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU / GÜMÜŞHANE
38) BERİL GÜLSÜM BİLGİÇ / GAZİPAŞA ORTAOKULU / GÜMÜŞHANE
39) MUHAMMET YUSUF YAZICI / YUSUF ÇİFTÇİOĞLU İLKOKULU / GÜMÜŞHANE
40) RAVZANUR ORAL / TOBB İMAMHATİP ORTAOKULU / GÜMÜŞHANE
41) İREM TÜRKAL / FEVZİ PAŞA ORTAOKULU / GÜMÜŞHANE
42) ECRİN RANA ÖZKAN / DUMLUPINAR İLKOKULU / GÜMÜŞHANE
43) HİRANUR ŞENEL / ARZULAR ŞEHİT RAMAZAN MEŞE İHO / GÜMÜŞHANE
44) EYLÜL KARAÇENGEL / GAZİPAŞA ORTAOKULU / GÜMÜŞHANE
45) DİLRUBA TELLİ / YUSUF ÇİFTÇİOĞLU İLKOKULU / GÜMÜŞHANE
46) İRANUR ŞENEL / ARZULAR İLKOKULU / GÜMÜŞHANE
47) ÖMER FATİH SELVİ / AYSIN RAFET ATAÇ İLKOKULU / GÜMÜŞHANE
48) MİRAY DURSUN / ARZULAR İLKOKULU / GÜMÜŞHANE
49) HANİFE SULTAN KOÇ / MERKEZ İHO / GÜMÜŞHANE
50) DURU KABAL / AYSIN RAFET ATAÇ İLKOKULU / GÜMÜŞHANE
51) RUMEYSA MERAL / SADAK KÖYÜ İMAM HATİP ORTAOKULU / GÜMÜŞHANE
52) ELANUR MERAL / SADAK KÖYÜ İMAM HATİP ORTAOKULU / GÜMÜŞHANE
53) MİRAÇ EROĞLU / KALE İHO / MERKEZ /GÜMÜŞHANE
54) MELEK ZEHRA YALÇIN / AYSIN RAFET ATAÇ İLKOKULU / GÜMÜŞHANE
55) MELEK ÖZTÜRK / MAÇKA TEVFİK İLERİ İHO / MAÇKA/TRABZON
56) ECE ŞİMŞİT / PROF. İHSAN KOZ İLKOKULU / ORTAHİSAR/TRABZON
57) AZRA NUR YILMAZ / BAŞAR ORTAOKULU / MAÇKA/TRABZON
58) ZOLEYKHA SOLTANİ / MEVLÜT SELAMİ YARDIM ORTAOKULU / AKÇAABAT/TRABZON
59) ECMEL ESRA KUDU / MERKEZ ORTAOKULU-BEŞİKDÜZÜ / BEŞİKDÜZÜ/TRABZON
60) EFLİN AYÇİÇEK / Ş.GÖKHAN UZUN İHO / AKÇAABAT/TRABZON
61) EFSANUR ÖZTÜRK / MAÇKA TEVFİK İLERİ ORTAOKULU İHO / MAÇKA/TRABZON
62) ZEYNEP SEMRA ÇAKMAK / ÇEŞMEÖNÜ İLKOKULU BEŞİKDÜZÜ/TRABZON
63) HAKAN BERA ŞAHİN / Ş.GÖKHAN UZUN İHO / AKÇAABAT/TRABZON
64) CEYLİN ÇOŞKUN / MAÇKA TEVFİK İLERİ ORTAOKULU İHO / MAÇKA/TRABZON
65) EBRAR ÇELİK / ÇİMENLİ ORTAOKULU / ORTAHİSAR/TRABZON
66) SONYA MOHAMMADİ / MEVLÜT SELAMİ YARDIM ORTAOKULU / AKÇABAAT/TRABZON
67) MERYEM PUSTU / BAŞAR ORTAOKULU / AKÇAABAT/TRABZON
68) EMİRHAN KENÇ / AYFER KARAKULLUKÇU İLKOKULU / ORTAHİSAR/TRABZON
69) YASİN DEMİR / BAYBURT ORTAOKULU / BAYBURT
70) MUHAMMET EMİN KILIÇ / ATATÜRK İLKOKULU / BAYBURT
71) AHMET EMİR ODABAŞ / ŞAİR ZİHNİ İLKOKULU / BAYBURT
72) ZAHİT ORHUN ÖZTÜRK / CUMHURİYET İLKOKULU / BAYBURT
73) BEYZANUR OKUMUŞ / ŞAİR ZİHNİ İLKOKULU / BAYBURT
74) KEREM BALCI / Ş.NEVZAT KAYA İLKOKULU / BAYBURT
75) MELİKE AHSEN ÜNALAN / CUMHURİYET İLKOKULU / /BAYBURT
76) YASİN KILIÇ / ATATÜRK İLKOKULU / BAYBURT
77) NİDA ÖYKÜ YUMAK / CUMHURİYET İLKOKULU / BAYBURT
78) FATMA ELİF ÖKSÜZ / Ş.NEVZAT KAYA İLKOKULU / BAYBURT
79) İKRAM MİNTAŞ / Ş.RECEP EŞİYOK İLKÖĞRETİM OKULU / BAYBURT
80) FEYZA KARAHAN / CUMHURİYET İLKOKULU / BAYBURT
81) MELİSANUR BOYACI / ŞAİR ZİHNİ İLKOKULU / BAYBURT
82) AYŞE RAVZA ÜÇAY / Ş.ÜSTEĞMEN CEM NURİ BAŞGÜL İLKOKULU / BAYBURT
83) AZRA ÜÇAY / ŞEHİTLER ORTAOKULU / MERKEZ/BAYBURT
84) CEYLİN ÖZHAN / BAYBURT BİLİM VE SANAT MERKEZİ / MERKEZ/BAYBURT
85) BEREN ÇELİK / BAYBURT ORTAOKULU / BAYBURT
86) ELİF BERNA HANCI / BİLİM VE SANAT MERKEZİ / BAYBURT
87) MÜŞERREF ZEYNEP KAHVECİ / 15 TEMMUZ İHO / BAYBURT
88) MUHAMMED ALİ KIRAÇ / BAYBURT ORTAOKULU / BAYBURT
89) YASİN ERDA KÖSE / YÜZBAŞI ŞEHİT AGAH İLKOKULU / BAYBURT
90) BETÜL HAFSA KELLECİ / BAYBURT ORTAOKULU /BAYBURT
91) AHMET YAVUZ HANCI / BİLİM VE SANAT MERKEZİ / BAYBURT
92) ZEYNEP EDA EMİR / BAYBURT ORTAOKULU / BAYBURT
93) RÜVEYDA AKÇAY / ŞEHİTLER ORTOKULU / BAYBURT
94) HAYRUNNİSA ERTAÇ / BAYBURT ORTAOKULU / BAYBURT
95) SUDEM DUHA KOMAN / ŞEHİTLER ORTAOKULU / BAYBURT
96) ENES MALİK ÇELİK / BAYBURT BİLİM VE SANAT MERKEZİ / BAYBURT
97) AZRA EZGİ TURHAN / BAYBURT BİLİM VE SANAT MERKEZİ / BAYBURT
98) SELVİNAZ DEMİR / BAYBURT ORTAOKULU / BAYBURT
99) MUHAMMET EMİN ALPAT / ATATÜRK İLKOKULU / BAYBURT
100) ZEYNEP RANA YAZGAN / CUMHURİYET İLKOKULU / BAYBURT
101) DUYGU AKDENİZ / BAYBURT ORTAOKULU / BAYBURT
102) ECRİN ZEYNEP PAMUKÇU / BAYBURT ORTAOKULU / BAYBURT
103) ECRİN ELA AYDOĞDU / BİLİM VE SANAT MERKEZİ / BAYBURT
104) ELİF NUR ONAT / BAYBURT ORTAOKULU / BAYBURT
105) CEYDA ÇINAR / BAYBURT BİLİM VE SANAT MERKEZİ / BAYBURT
106) MEHMET KAYRA DOĞAN / BAYBURT BİLİM VE SANAT MERKEZİ /BAYBURT
107) HAYRUNİSA ÖZBEK / BAYBURT ORTAOKULU / BAYBURT
108) EZGİ ECEM EMİR / BAYBURT ORTAOKULU / BAYBURT
109) CANSU BERRA KARAOĞLU / BAYBURT ORTAOKULU / BAYBURT
110) YAZEL AYAZ / CUMHURİYET İLKOKULU / BAYBURT

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Bayburtlu 1 hafta önce

Helal olsun burs verip gençlerin eğitimine katkıda bulunanlara. O sıralardan geçenler iyi bilir. Allaha emanet