banner164

395 İŞKUR çalışanı kura ile belirlendi

İŞKUR Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında Bayburt’ta il ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde 9 ay süreyle çalışacak olan 395 kişi noter aracılığıyla çekilen kura ile belirlendi.

395 İŞKUR çalışanı kura ile belirlendi
Bayburt Postası - 28.09.2020–27.06.2021 tarihleri arasında 350 kişi temizlik elemanı, 45 kişi de güvenlik görevlisi olarak çalışacak.

İşte o liste:

BAYBURT MERKEZ TEMİZLİK PERSONELİ ASİL LİSTE


1 ABDULKADİR BİRGÜL (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
2 ABDULKADİR ÇİLOĞLU (BAYBURT ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA ORTAOKULU)
3 ABDULLAH ÇİL (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
4 ABDURRAHİM ALTINDAŞOĞLU (ŞEHİT ÜSTEĞMEN CEM NURİ BAŞGÜL İLKOKULU)
5 ABDURRAHMAN KARATAŞ (REKABET KURUMU NKIZ ANADOLU LİSESİ)
6 ABUBEKİR KILIÇ (ŞEHİTLER İMAM HATİP ORTAOKULU)
7 ADALET ERTUĞRUL (BAYBURT ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA ORTAOKULU)
8 AHMET GÖKDEMİR (CUMHURİYET İLKOKULU)
9 AHMET HACIOĞLU (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
10 AHMET KOÇYİĞİT (KOP MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
11 AKINER SAKA (YUNUS EMRE ORTAOKULU)
12 ALAATTİN KACIR (FEN LİSESİ)
13 ALEYNA TÜRK (DANIŞMENT İLKOKULU)
14 ARİF HANOĞLU (ERDEM BEYAZIT İMAM HATİP ORTAOKULU)
15 ASIM KARAKAŞOĞLU (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
16 ASLIHAN SALMAN (BAYBURT 15 TEMMUZ İHOO)
17 ASUMAN ŞENOL (FEN LİSESİ)
18 AYDIN ATAYETER (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
19 AYFER KOÇOĞLU (DANIŞMENT İLKOKULU)
20 AYHAN GÖKTAŞ (VEYSELEFENDİ ORTAOKULU)
21 AYLA NARMAN (BAYBURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
22 AYSEL AKPULAT (ŞEHİTLER İMAM HATİP ORTAOKULU)
23 AYSER ATEŞ (BAYBURT ANADOLU İHL)
24 AYŞE BAŞ (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ
25 AYŞE MACİT (BAYBURT 15 TEMMUZ İHOO)
26 AYŞEGÜL BAYAZİT (ŞEHİT NEVZAT KAYA İLKOKULU)
27 AYTEN MEMİŞ (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
28 BAHATTİN ÖZER (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
29 BAYRAM ORUÇ (MİLLİ EĞİTİM VAKFI KONURSU ORTAOKULU)
30 BEDRİYE DİNÇER (REKABET KURUMU NKIZ ANADOLU LİSESİ)
31 BEHİYE TEKER (ERDEM BEYAZIT İMAM HATİP ORTAOKULU)
32 BEKİR ÇİLOĞLU (BAYBURT 15 TEMMUZ İHOO)
33 BELKIZ ÇAKIR (ŞEHİT NEVZAT KAYA İLKOKULU)
34 BENGÜ ARSLAN (BAYBURT ORTAOKULU)
35 BERAT ÖZKAL (BAYBURT ORTAOKULU)
36 BERNA YAĞAN (BAYBURT ORTAOKULU)
37 BİLAL KARAHAN (MADEN İMAM HATİP ORTAOKULU)
38 BİLGE PURUTOĞLU (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
39 BİRCAN AKÇAKAYA (MASAT DEDEKORKUT İLKOKULU/ORTAOKULU)
40 BÜLENT DANAYİYEN (MİLLİ EĞİTİM VAKFI KONURSU İLKOKULU)
41 BÜNYAMİ KARABACAK (ŞEHİT HAMİT ŞAHİN İLKOKULU)
42 CAFER TURAN (BAYBURT ANADOLU İHL)
43 CELAL BAYRAK (TAHT İLKOKULU/ORTAOKULU)
44 CEMİLE BAYDEMİR (BAYBURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
45 CENGİZ ÇİLİNGİR(ŞEHİT METE OKUR İLKOKULU/ORTAOKULU)
46 CUMA CEYLAN (BAYBURT 15 TEMMUZ İHOO)
47 ÇETİN BİRKİYE (GAZİLER ORTAOKULU)
48 ÇETİN DAŞTAN (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
49 DAŞTAN GEZİCİ (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
50 DERYA TÜRK(BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
51 DURALİ BOZKUŞ (BAYBURT ANADOLU İHL)
52 DURSUN ALİ AKÇAKAYA(ERDEM BEYAZIT İMAM HATİP ORTAOKULU)
53 DURSUN BOZDAĞ (CUMHURİYET İLKOKULU)
54 DURSUN KURBAN (AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
55 EBRU SEVİM (BAYBURT ANADOLU İHL)
56 EBUBEKİR SAYINER (BAYBURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
57 EBÜL HAZER(ŞEHİT RECEP EŞİYOK İLKOKULU)
58 EFRAİM ÖZTÜRK (ŞAİR ZİHNİ İLKOKULU)
59 ELANUR ATEŞ (BAYBURT ORTAOKULU)
60 EMEL ŞEREFLİOĞLU (ARPALI ŞEHİT FATİH KOSTİK İLKOKULU/ORTAOKULU)
61 EMİNE ADIBEŞ (ATATÜRK İLKOKULU)
62 EMRAH BATMAZ (TAHT İLKOKULU/ORTAOKULU)
63 EMRE YERLİ (KOP MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
64 ERCAN AKPULAT (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
65 ERCAN ERKÜVÜN (REKABET KURUMU NKIZ ANADOLU LİSESİ)
66 ERDAL ÇAKAL (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
67 ERDAL İPEK (BAYRAKTAR İLKOKULU)
68 ERDEM CANOĞLU (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
69 ERDEM NARMANLI(KOP MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
70 ERGÜN DENİZOĞLU (MASAT DEDEKORKUT İLKOKULU/ORTAOKULU)
71 EROL KURTOĞLU (GAZİLER ORTAOKULU)
72 ESEN CEYLAN (ATATÜRK İLKOKULU)
73 ESMANUR KARADENİZ (BAYBURT ANADOLU İHL)
74 FADİME PALABIYIK (BAYBURT ANADOLU İHL)
75 FARUK OLTULU (ŞEHİTLER İMAM HATİP ORTAOKULU)
76 FATMA ALTUN (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
77 FATMA KILIÇ (UĞRAK İLKOKULU)
78 FATMA NUR KOÇYİĞİT (BAYBURT ORTAOKULU)
79 FATMA ŞİĞVA (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
80 FEHİME ORHAN (CUMHURİYET İLKOKULU)
81 FERMAN AKBULUT(BAYBURT LİSESİ)
82 FİLİZ KOVAR(ERDEM BEYAZIT İMAM HATİP ORTAOKULU)
83 FİLİZ SOL (REKABET KURUMU KIZ ANADOLU LİSESİ)
84 GENÇAĞA DAK (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
85 GİZEM GÜNGÖR (MİLLİ EĞİTİM VAKFI KONURSU ORTAOKULU)
86 GÖKHAN UÇAR (KIR ÇİÇEKLERİ ANAOKULU)
87 GÖNÜL KILBAŞ (ŞAİR ZİHNİ İLKOKULU)
88 GÜLCAN BALABAN (ŞEHİT SEBAHATTİN BOZO ORTAOKULU)
89 GÜLER KABADAYI (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
90 GÜNNAME DEĞİRMENCİ (CUMHURİYET İLKOKULU)
91 HABİP TÜRK (FEN LİSESİ)
92 HACER KELLECİ (ŞEHİT SEBAHATTİN BOZO ORTAOKULU)
93 HACI AHMET ORHAN (ŞEHİT ÜSTEĞMEN CEM NURİ BAŞGÜL İLKOKULU)
94 HACI AKDAŞ(ŞEHİT ÜSTEĞMEN CEM NURİ BAŞGÜL İLKOKULU)
95 HACI ALİ GÖZÜAÇIK (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
96 HACI BAYRAM CAVAŞ (YONCALI İLKOKULU)
97 HACI DURSUN GÜLER (BAYBURT ANADOLU İHL)
98 HACI KURBAN OKUMUŞ(NAZLI ŞENTÜRK KIZILAY ANAOKULU)
99 HALİS ÖZER (MADEN İMAM HATİP ORTAOKULU)
100 HALİT GÜLEÇ (AKŞAR GENÇOSMAN İLKOKULU/ORTAOKULU)
101 HALUK TİMUR (KOP MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
102 HAMDİ KAYAALP (ŞEHİT RECEP EŞİYOK ORTAOKULU)
103 HAMİDE BAYRAK(ŞEHİT HALİL TÜRKOĞLU İLKOKULU)
104 HANEFİ AKTAŞ (ŞEHİT SEBAHATTİN BOZO ORTAOKULU)
105 HANEFİ DEMİRHAN (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
106 HANİFE GEZİCİ (BAYBURT ÇIRAKLIK EĞİTİM MERKEZİ)
107 HASAN AKBAL (BAYBURT BİLİM SANAT MERKEZİ)
108 HASAN KURTOĞLU (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
109 HASAN PALABIYIK (BAYBURT ANADOLU İHL)
110 HASAN TAŞASİL(BAYBURT ORTAOKULU)
111 HASET UĞURLU (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
112 HATİCE AKPINAR(ŞEHİT HAMİT ŞAHİN İLKOKULU)
113 HATİCE GEZİCİ (BAYBURT REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİ)
114 HAVA GÖRGÜLÜ(ŞAİR ZİHNİ İLKOKULU)
115 HAVVA BOZO (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
116 HAVVA MEMİŞ (BAYBURT ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA ORTAOKULU)
117 HAYATİ GÜLHAN (ERDEM BEYAZIT İMAM HATİP ORTAOKULU)
118 HAYATİ KÖPRÜCÜ (YUNUS EMRE ORTAOKULU)
119 HAYDAR AKBAL (CUMHURİYET İLKOKULU)
120 HAYRETTİN AKTAŞ (REKABET KURUMU KIZ ANADOLU LİSESİ)
121 HAYRİYE SİMA ÇALIŞKAN (ARPALI ŞEHİT FATİH KOSTİK İLKOKULU/ORTAOKULU)
122 HERDEM GEZİCİ (ÇORUH ANAOKULU)
123 HİKMET TURANOĞLU (AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
124 HURİYE BOZ (AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
125 HÜLYA YILMAZ (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
126 İBRAHİM ALTUN (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
127 İBRAHİM GEZİCİ(NAZLI ŞENTÜRK KIZILAY ANAOKULU)
128 İBRAHİM KURT (BAYBURT REHBERLİK VE ARAŞTIRMA MERKEZİ)
129 İBRAHİM TEMEL (BAYBURT ANADOLU İHL)
130 İBRAHİM YERLİ(YUNUS EMRE ORTAOKULU)
131 İHSAN ÇİNAR (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
132 İLHAMİ KARABACAK (BAYBURT LİSESİ)
133 İLHAN KOCABAŞ (FEN LİSESİ)
134 İLYAS ÇAKIR (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
135 İMMİHAN YAKUT (75.YIL ANAOKULU)
136 İRFAN AÇIKSÖZ (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
137 İSHAK AYDIN (GAZİLER ORTAOKULU)
138 İSHAK KARAOĞLU (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
139 İSLAM KARAOĞLU (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
140 İSMAİL BOZKIR(FATİH ORTAOKULU)
141 İSMET KARAKULAKLI(AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
142 KADİR CENGİZ (MUTLU İLKOKULU)
143 KAMİL ATEŞ (ŞEHİT NEVZAT KAYA İLKOKULU)
144 KEMAL TÜTÜNEKEN (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
145 KENAN TOSUN (TAHT İLKOKULU/ORTAOKULU)
146 KÖKSAL GEZİCİ (ŞAİR ZİHNİ İLKOKULU)
147 KÖKSAL OKUR (MİLLİ EĞİTİM VAKFI KONURSU ORTAOKULU)
148 KÖKSAL ORHAN (FEN LİSESİ)
149 KÖKSAL TURAN (BAYBURT LİSESİ)
150 KURBAN ERASLAN (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
151 KÜBRA AKARSU (ERDEM BEYAZIT İMAM HATİP ORTAOKULU)
152 KÜBRA IŞIKYILDIZ (TOKİ ŞAİR CELALİ ORTAOKULU)
153 LEVENT ÇALIŞKAN (BAYBURT ANADOLU İHL)
154 LEYLA AKTAŞ (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
155 LEYLA YAĞAN (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
156 LOKMAN ATEŞ (BAYBURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
157 LUT KAYA (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
158 MAKBULE GÜÇLÜ(ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
159 MEDİNE ÇİN (ERDEM BEYAZIT İMAM HATİP ORTAOKULU)
160 MEHMET KIROĞLU (REKABET KURUMU NKIZ ANADOLU LİSESİ)
161 MEHMET TAŞTAN(MİLLİ EĞİTİM VAKFI KONURSU İLKOKULU)
162 MEHTAP POLAT (ŞEHİT ÜSTEĞMEN CEM NURİ BAŞGÜL İLKOKULU)
163 MELEK ATEŞ (ADABAŞI İLKOKULU/ORTAOKULU)
164 MENEMŞE AKBULUT (TOBB ÖRENCE İLKOKULU/ORTAOKULU)
165 MERVE ÇALIŞKAN (KOP MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
166 MERYEM ÇİLOĞLU (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
167 METİN GÜZEL (NİŞANTAŞI İLKOKULU)
168 MEVRA DAŞDAN (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
169 MİYASE BAYKARA (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
170 MUHAMMET AKBAL (AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
171 MUHAMMET HAN(BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
172 MUHARREM TÜRK (BAYBURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
173 MUHİTTİN OLTULU (ADABAŞI İLKOKULU/ORTAOKULU)
174 MURAT EFE(BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
175 MURAT TÜRK (MAHMUT KEMAL YANBEĞ İLKOKULU)
176 MUSTAFA AKYÜZ(ŞEHİT ÜSTEĞMEN CEM NURİ BAŞGÜL İLKOKULU)
177 MUSTAFA AYTEMÜR (21 ŞUBAT KURTULUŞ İLKOKULU)
178 MUSTAFA CAN (BAYBURT ORTAOKULU)
179 MUSTAFA DEMİRER (AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
180 MUSTAFA ELÇİ (TOKİ ŞAİR CELALİ ORTAOKULU)
181 MUSTAFA İBİŞ (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
182 MUSTAFA IRMAK (FEN LİSESİ)
183 MUSTAFA KILIÇASLANOĞLU(KOP MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
184 MUSTAFA KOSDİK (ŞEHİT SEBAHATTİN BOZO ORTAOKULU)
185 MUSTAFA TOPALOĞLU(BAYBURT LİSESİ)
186 MUTLU DAK(SANCAKTEPE İLKOKULU/ORTAOKULU)
187 MUZAFFER AKKUŞ (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
188 MÜNİBE KATILMIŞ (TOKİ ŞAİR CELALİ ORTAOKULU)
189 NADİR KALACOŞ(KOP MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
190 NAİL ADIGÜZEL (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
191 NAİL AKDENİZ (BAYBURT BİLİM SANAT MERKEZİ)
192 NAZİM BOZDAĞ (CUMHURİYET İLKOKULU)
193 NERİMAN ÖZER (ŞEHİT NEVZAT KAYA İLKOKULU)
194 NİMET MEMİŞ (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
195 NURİ ŞENTÜRK (ÇORUH ANAOKULU)
196 ÖMER GENCER (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
197 ÖZGE AYDINLI (ŞEHİTLER İMAM HATİP ORTAOKULU)
198 ÖZLEM ATA(BAYBURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
199 ÖZLEM GAZİOĞLU (KALEARDI 75.YIL İLKOKULU)
200 PENPE ÖZOĞUL (ŞEHİTLER İMAM HATİP ORTAOKULU)
201 PINAR MANTI (BAYBURT LİSESİ)
202 RACİ EFE (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
203 RAHİM AKKUŞ (BAYBURT ANADOLU İHL)
204 RAHİM CEYLAN (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
205 RAHSEN AYDIN (85.YIL ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU)
206 RAMAZAN AYHAN (BAYBURT ANADOLU İHL)
207 RASİM AÇIKGÖZ (BAYBURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
208 RECEP HATUN (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
209 RETİBE KOSTİK (MAHMUT KEMAL YANBEĞ İLKOKULU)
210 RIFAT SARİKAYA (ŞEHİT RECEP EŞİYOK ORTAOKULU)
211 SADETTİN AYGÜNOĞLU (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
212 SAİM GÖGTAŞ (BAYBURT ANADOLU İHL)
213 SAİME ERYILMAZ(AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
214 SALİH KARSLIOĞLU (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
215 SALİH SARAYCIKLI (ATATÜRK İLKOKULU)
216 SALİM AKTÜRK TAŞOCAĞI (ŞEHİT TACETTİN AKYÜZ İLKOKULU)
217 SANİYE KAYA (ŞEHİTLER İMAM HATİP ORTAOKULU)
218 SEDANUR OSMANOĞLU (BAYBURT ANADOLU İHL)
219 SELAHATTİN SARIDOĞAN (AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
220 SELAHATTİN SAZAN (GENÇ OSMAN GENÇAĞA İLKOKULU)
221 SELAMİ İLHAN (TOBB ÖRENCE İLKOKULU/ORTAOKULU)
222 SELDA ÇELİK (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
223 SELİM GÜL (ŞEHİT HALİL TÜRKOĞLU İLKOKULU)
224 SELİM TAŞCI (75.YIL ANAOKULU)
225 SELMA KOÇYİĞİT (BAYBURT ANADOLU İHL)
226 SEMANUR ÖZAY (ŞEHİT RECEP EŞİYOK İLKOKULU)
227 SENEM TAŞ (YOLALTI İLKOKULU)
228 SEVİL DEĞİRMENCİOĞLU (FEN LİSESİ)
229 SEVİM KOÇ (SANCAKTEPE İLKOKULU/ORTAOKULU)
230 SEYFULLAH ÜZÜLMEZ (KIR ÇİÇEKLERİ ANAOKULU)
231 SEYHAN AKARSU(BAYBURT ANADOLU İHL)
232 SEZAİ YILDIRIM (75.YIL ANAOKULU)
233 SİBEL CANOĞLU (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
234 SİNEM KARADENİZ (BAYBURT ORTAOKULU)
235 SUAT KURBAN (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
236 ŞENGÜL ÇAKIR (85.YIL ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU)
237 ŞEYDA AYDIN (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
238 ŞİNASİ KABUL (ŞEHİT RECEP EŞİYOK ORTAOKULU)
239 ŞÜKRÜ PAŞAOĞLU (BAYBURT ORTAOKULU)
240 TACETTİN BOZ (BAYBURT ORTAOKULU)
241 TEVFİK YILDIZ (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
242 TUNCAY SILIK (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
243 TURAN YAZICIOĞLU (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
244 TURAN YILDIZ (BAYBURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
245 TÜLÜN GÖLCÜ (21 ŞUBAT KURTULUŞ İLKOKULU)
246 TÜRKAN ÇOŞKUN (BAYBURT ANADOLU İHL)
247 UĞUR FİDAN (AKŞAR GENÇOSMAN İLKOKULU/ORTAOKULU)
248 UĞUR OKUR (ORUÇBEYLİ İLOKULU)
249 ULYA ÇALIŞKAN (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
250 ÜLKİ CEYLAN (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
251 ÜLKÜ KOÇAN (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
252 VEYSEL AÇIKSÖZ(FEN LİSESİ)
253 YAKUP AKDAŞ (FATİH ORTAOKULU)
254 YAŞAR CANPOLAT (ŞEHİTLER ORTAOKULU)
255 YAŞAR TEKER (YÜZBAŞI ŞEHİT AGAH İLKOKULU)
256 YAVUZ DUMANOĞLU (VEYSEL EFENDİ ORTAOKULU)
257 YETER SAYIN (MAHMUT KEMAL YANBEĞ İLKOKULU)
258 YILMAZ ALAN (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
259 YUNUS EMRE ARSLAN (MADEN İMAM HATİP ORTAOKULU)
260 YUNUS KURT (BAYBURT ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA ORTAOKULU)
261 YUSUF AYTEMÜR (BAYBURT ANADOLU İHL)
262 YUSUF ERASLAN (YÜZBAŞI ŞEHİT AGAH İLKOKULU)
263 YUSUF NASASİL(HOCA AHMET YESEVİ İLKOKULU)
264 YUSUF YILDIZ (BAYBURT ORTAOKULU)
265 YÜKSEL ZOZİK (ARPALI ŞEHİT FATİH KOSTİK İLKOKULU/ORTAOKULU)
266 ZAFER YILDIRIM (KIRKPINAR İLKOKULU/ORTAOKULU)
267 ZAKİR CENGİZ (ÇORUH ANAOKULU)
268 ZEHRA ŞAHİN (85.YIL ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU)
269 ZEKİ KURT (KALEARDI 75.YIL İLKOKULU)
270 ZEKİYE DEMİRHAN (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
271 ZEYNEP BABAOĞLU (ŞEHİT METE OKUR İLKOKULU/ORTAOKULU)
272 ZEYNEP DURSUN (REKABET KURUMU KIZ ANADOLU LİSESİ)
273 ZEYNEP GÜVEN (AKŞAR GENÇOSMAN İLKOKULU/ORTAOKULU)
274 ZİKRİ AKTAŞ (BAYBURT ANADOLU İHL)
275 ZİYA ENGİNOĞLU (KIR ÇİÇEKLERİ ANAOKULU)
276 ZİYAETTİN KURT(BAYBURT 15 TEMMUZ İHOO)
277 ZÜBEYDA AKBULUT (REKABET KURUMU NKIZ ANADOLU LİSESİ)
278 ZÜBEYDA BAYDEMİR (BAYBURT ANADOLU İHL)
279 ZÜBEYDE ANZERLİ (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
280 ZÜBEYDE TEKDEMİR (HOCA AHMET YESEVİ İLKOKULU)

BAYBURT MERKEZ GÜVENLİK LİSTESİ

1 OĞUZHAN KAHRAMAN (21 ŞUBAT KURTULUŞ İLKOKULU)
2 HÜSEYİN OĞUL (AHİ EVRAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
3 SERKAN DEMİR (ATATÜRK İLKOKULU)
4 BAHANUR KARACA (BAYBURT 15 TEMMUZ İHOO)
5 BATTAL ADIGÜZEL (BAYBURT ANADOLU İHL)
6 KÜBRA DELİGÖZ (BAYBURT ANADOLU İHL)
7 NURSEMİN ÇERİ (BAYBURT FEN LİSESİ)
8 VOLKAN KARAER (BAYBURT FEN LİSESİ)
9 HATUN BAYRAM (BAYBURT İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ)
10 ADEM BAŞTÜRK (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
11 HABİL BAYRAM (BAYBURT KIZ ANADOLU İHL)
12 ERKAN UZUN (BAYBURT LİSESİ)
13 MERYEM KÖSE (BAYBURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
14 SERAP ÇEKER (BAYBURT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
15 YUNUS MEMİŞ (BAYBURT MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ)
16 TUNCAY TEMEL (BAYBURT ORTAOKULU)
17 SELİM KURT (CUMHURİYET İLKOKULU)
18 FATİH HÜSEYİN PEKMEZCİ (ÇORUH MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
19 CUMA KILIÇASLANOĞLU (ERDEM BEYAZIT İHOO)
20 ORHAN ŞİĞVA (FATİH ORTAOKULU)
21 FATMA TÜTÜNEKEN (GAZİLER ORTAOKULU)
22 YUSUF ŞİMŞİT (KOP MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)
23 ABDURRAHİM OKUR (MADEN İMAM HATİP ORTAOKULU)
24 FETHULLAH DURMUŞ (MAHMUT KEMAL YANBEĞ İLKOKULU)
25 ERSİN KÖKSALAN (MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU)
26 BAKİ ÖZKAL (REKABET KURUMU KIZ ANADOLU LİSESİ)
27 SEVDA DURĞUT (REKABET KURUMU KIZ ANADOLU LİSESİ)
28 RAMAZAN ÇELİK (ŞEHİT NEVZAT KAYA İLKOKULU)
29 KAMİL KÖPRÜCÜ (ŞEHİT RECEP EŞİYOK ORTAOKULU)
30 YAKUP DOĞRU (ŞEHİT SEBAHATTİN BOZO ORTAOKULU)
31 TUĞBA ÖZALP (ŞEHİT ÜSTEĞMEN CEM NURİ BAŞGÜL İLKOKULU)
32 HAŞİM SAKA (ŞEHİTLER ORTAOKULU)
33 MUHAMMET DURSUN (TOKİ ŞAİR CELALİ ORTAOKULU)
34 RAMAZAN TEMEL (YUNUS EMRE ORTAOKULU)
35 REMAZAN KALKAN (YÜZBAŞI ŞEHİT AGAH İLKOKULU)

AYDINTEPE TEMİZLİK GÖREVLİSİ
1 ABDULKADIR MEHMEDOĞLU
2 AHMET DEMİR 3 EMİNE BİRGÜL
4 ENGİN YERLİKAYA
5 EVRE ALBENİ
6 FATMA GÜNEŞ
7 FİLİZ EBEİN
8 HAMZA ERASLAN
9 HARUN ÖZTÜRK
10 HAVA ÇANKIROĞLU
11 HİCRAN ÖZTÜRK
12 HÜSAMETTİN TOKDEMİR
13 İBRAHİM SOYSAL
14 İKRAM DAK
15 KERİM GÜÇLÜ
16 MEHMET GÜRBÜZ
17 MİKAİL YAYA
18 RAŞİT OĞUL
19 RECEP SALAR
20 SAFİYE ÖZTÜRK
21 SEFA ERASLAN
22 SEFFAT ŞAHİNOĞLU
23 SEMA ALTUNTAŞ
24 SEVCAN ŞİMŞEK
25 SONER GENCER
26 ŞAHİN EREZ
27 ŞAHİN ERKOVAN
28 TURAN ÇOBAN
29 ZEKERİYA ALTUNCU
30 ZEKERİYA KARADENİZ


AYDINTEPE GÜVENLİK GÖREVLİSİ


1 ESMA UÇAR
2 HAKAN ALTUNTAŞ
3 SEZGİN ALTUNTAŞ
4 MUHAMMET ŞENTÜRK
5 ŞABAN ALTUNCU
6 SERKAN ALTUNCU

DEMİRÖZÜ GÜVENLİK GÖREVLİSİ
1 ABDULKADİR ŞEKER
2 FAHRETTİN AYÇİÇEK
3 GÜRKAN TURANLI
4 MUHAMMET MAŞUK AKDAĞ
5 TALİP NARMAN

DEMİRÖZÜ TEMİZLİK GÖREVLİSİ
1 ABDURRAHİM ÖZBEY
2 AHMET MUHTAR AKBAŞ
3 ALPER GÖRER
4 BAYRAM ALİ SATILMIŞ
5 DİLEK AKKUŞ
6 EBRU TURANLI
7 ENİS ŞEKER
8 ERGÜN AKKUŞ
9 ERHAN ASAN
10 ERKAN AKKUŞ
11 ERSAN GÜZEL
12 ETEM SAĞIR
13 GÜLBEY AKÇAY
14 GÜZEL AY
15 HAKAN ACUN
16 HALİT ATLİ
17 HAMİT AŞKIN
18 HAYDAR EZBER
19 HÖKMİ ACAR
20 HÜLYA İLİK
21 LALE SATILMIŞ
22 MAHMUT KABADAYI
23 MERYEM AKDAĞ
24 MURAT AKGÜN
25 NADİM AŞÜT
26 NURAN ATEŞ
27 OKTAY AKTAN
28 OLCAY ATEŞ
29 OSMAN ATEŞ
30 ÖZLEM GÖRER
31 RECEP BELİK
32 RESUL BUDAKLI
33 SELVET ACAR
34 TEYYAR AKDENİZ
35 UMUT AYDIN
36 YAŞAR KAHRIMAN
37 YAVUZ AKĞÜN
38 YUSUF KONAĞ
39 ZEYTUN FİDAN
40 ZÜLEYHA BİREGEN
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Sjshsh 1 ay önce

Yani evi arabasi olana neden cikio boyle seyler nasil muhtac insanlar var adamin eli zaten is tutuyo yazik ya

Misafir Avatar
Garip 1 ay önce

Bu haksızlıklara inat ilk defa CHP ye oy verecem

Misafir Avatar
Aziz 1 ay önce

Üşenmedim saydım... Allahı aşkına sadece közden kacırmadıysam Bayburt kız anadolu imam hatip lisesine 18 kişi verilmiş temizlik için.... Okulda kac sınıf var acaba

Misafir Avatar
Nivli 1 ay önce

Ancak bu kadar adil seçim olurdu zaten çevremdeki ak partililerin isimlerini biz biliyorduk boşuna noter tutulmuş arpalidan çıkan isimleri biz verirdik

Misafir Avatar
Pembe İncili Kaftanı Tozlanan Adam 1 ay önce

35 yaşından küçüklerin başvurularını kabul etmiyoruz dedi işkur. Bu yüzden bir çok kişi yaşım tutmuyor diye düşünerek başvuru yapamadı.Sonuçlar açıklandı kazananların çoğu otuz beş yaşından küçük. Ne diyelim. Kazanan vatandaşlarımıza hayırlı olsun.